Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

101 Okey Plus Oyun Inceleme

Milyonlarin keyifli vakit geçirmek için begeniyle oynadigi, android ve ios uygulamalari ile tam anlamiyla bagimlilik yaratan 101 okey plus oyunu artik caninizin sikildigi her an eglenceli zaman geçirmenizi sagliyor.
1/7/2016 9:55:21 PM


Milyonların keyifli vakit geçirmek için beğeniyle oynadığı, android ve ios uygulamaları ile tam anlamıyla bağımlılık yaratan 101 okey plus oyunu artık canınızın sıkıldığı her an eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor. Okey kuralları ile nerdeyse hiçbir farkı olmayan 21 taş ile oynanan amacının perleri, minimum 101’e tamamlayarak yere açıp ıstakadaki taşları bitirmek olan masa oyunu eğlenceli vakit geçirmek için en gözde alternatiflerden biri.

 Oynama kolaylığı

Oyun başlatma ve oyuna katılma işlemi oldukça pratik ve kolaydır. Masa aç butonunu tıkladığınızda sizin oluşturduğunuz bir oyun açmış olursunuz bu oyuna dilerseniz devam et seçeneğinizden tanıdığınız arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Kendiniz masa oluşturmak yerine var olan bir masanın oyununa katılmak istiyorsanız da hemen oyna butonundan 101 okey plus’ın size uygun 4 kişilik olan yerlere oturup oyununuza başlayabilirsiniz. Oyunun başlatılabilmesi için masanın dörde tamamlanması gerekiyor.

 Oyunun yöntemleri

Eğer okey hakkında bir fikriniz var ise 101 okey plus’ı oynarken fazla zorluk çekmezsiniz yöntemler hemen hemen aynıdır tıpkı okeydeki gibi size sıra geldiğinde yerden taş çekebilir veya taş size uygun değilse sol kısımdaki taşlardan seçiminizi yapabilirsiniz. Okeyden farklı kısmı ise eğer size sıra geldiğinde elinizi açabilecek durumda iseniz yan tarafınızdaki taşı alabilirsiniz taşı alıp elinizi açmazsanız sistem oyuna devam etmenize müsaade etmez bu kez taşı geri bırakıp taş çekmez zorunda kalırsınız. Elinizi de perlerin toplamı en az 101 olduğunda açabilirsiniz. Bir diğer farklılık ise okeyde olduğu gibi 13ten sonra 1in gelmemesi.

  en gözde online oyunu

 101 okey plus diğer okey oyunlarına göre daha hızlı olduğu için genel olarak online olma sayısı daha fazladır. Perlerinizin toplamını, ceza tutarını ıstakada yer alan sayaçta görebiliyorsunuz. Herhangi bir talep ya da şikayette anında geri dönüşüm yapılabiliyor. Böylece sizde daha profesyonel oyun imkanıyla oynama şansını buluyorsunuz.

Etiketler: 101 Okey Plus Oyun Inceleme, 101 okey plus oyna, ,

Benzer Haberler