Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

APB RELOADED OYUN INCELENMESI

APB Reloaded GTA oyunun devami olarak multiplayer halinde tanitildi ve bu durum bir çok oyun severin dikkatini çekti.
1/7/2016 10:53:00 PM

APB Reloaded GTA oyunun devamı olarak multiplayer halinde tanıtıldı ve bu durum bir çok oyun severin dikkatini çekti. Reloaded oyunun çıkış tarihi bazı nedenlere bağlı olarak devamlı çıkışı ertelendi. Buna rağmen APB oyunun hakkında bilgi vermek için farklı fuarlarda oyun hakkında bilgiler verildi. Bütün bu uzun ve zorlu süreç sonrası oyun bekleyenlerine ulaştı.

APB RELOADED OYUN İÇERİĞİ

Oyun online bir şekilde oynanmaktadır. İlk olarak yapmanız gerekn ABP’ye üye olmalısınız üye olduktan sonra oyuna giriş yapmanız için sayfa çıkıyor. Tercihinize göre polis görevi üstlenip şehri korumayı amaç alacaksınız yada Criminals olmayı tercih edip polislerden kaçarak yakalanmadan çeşitli suçları üstleneceksiniz. Oyun içeriği polis ve suçlu olmak ve bu iki grupta kendi içerisinde de ayrılıyor polis grubu the praetorians ve prentiss tigers gurubu. Suçluların gurubu g-kings ve bloos roses grubudur. Hangi guruba dahil olacağınızı belirledikten sonra seçtiğiniz karakterinizi kişiselleştiriyorsunuz.

OYUNUN İÇİNDEKİ BÖLÜMLER

APB Reloaded oyun incelemesi yapıldığında oyunun içerisinde 3 adet bölge ve farklı konular bulunmaktadır. Bunlar Social, Waterfront, Financal

Social tarafı insanlarla bir arada olmak cephanenizi ayarlamak oluşturmuş olduğunuz karakterinizi customize edebilmek için tasarlanmıştır APB oyunu. Diğer kalan waterfront ve financal bölümü verilen görevleri yerine getirmeniz ve tamamen kapışmalar üzerine kurulmuştur. Şehrin içerisinde girdiğiniz zaman yabancılık çekmeyeceksiniz çünkü GTA tasarına benzemektedir. Oyunun içerisinde prestij bulunmaktadır. Ne kadar çok görevlerini yaparsanız o kadar çok prestijiniz artacaktır. Görevleri yapıp prestij artışı oyun içerisinde bulunan silahların çeşidini arttırmak içinde yarar. Görevlerinizi siz seçmiyorsunuz oyun esnasında görevleriniz geliyor. Polis olmayı tercih ettiyseniz gelen görevler yakalama koruma gibi şeyler olurken suçluysanız sabotaj kaçırma bombalama gibi eylemleri gerçekleştiriyorsunuz.

 

Etiketler: APB Reloaded GTA Online oyna, APB Reloaded GTA ücretsiz oyna,

Benzer Haberler