Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

ARCHLORD 2

Archlord 2, Archlord serisinin devam oyunudur ve kisa sürede oyun severlerin ilgisini çekmistir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi süphesiz oyunun grafiklerinde meydana gelen iyilestirmelerdir diyebiliriz.
1/7/2016 11:47:00 PM


 Archlord 2005 yılında Coldmasters firmasının yapımıyla ortaya çıkmış birçok oyuncu ile çevrimiçi oynanan bir oyundur. Archlord 2, Archlord serisinin devam oyunudur ve kısa sürede oyun severlerin ilgisini çekmiştir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi şüphesiz oyunun grafiklerinde meydana gelen iyileştirmelerdir diyebiliriz. Bir MMO oyunu olmasına rağmen üstün kalitede grafiklerin yer aldığı oyunun üreticileri, piyasadaki diğer MMO oyun üreticilerini kaliteli oyunlar yapmaya ve kendi standartlarına taşımayı kendilerine vizyon etmiş durumdalar.

·         Büyük ölçekte bir bütçe ile WebZen oyun firması tarafından geliştirilen Archlord 2 oyununu dünya çapında bir çok takipçisi bulunmaktadır.

·         Oyunun içerisinde seçebileceğiniz 4 adet ırk bulunmaktadır. Bunlar İnsanlar, Elfler, Orklar ve Ejderlerdir.

·         Oyun içerisinde seviye geçmenize ve üstün silahlara sahip olmanıza olanak veren quest sistemi vardır.

·         Archlord 2 oyununda seviye atlamak birçok oyuncuya göre oldukça kolaydır. Fakat bu yoruma katılmayan ve seviye atlama senaryosunun zayıf işlediğini düşünen oyuncular da mevcuttur.

·         Oyunda karakterlerin görselleri sizi oyuna bağlayacak nedenlerin başında geliyor. Bütün ırklar, kendilerine has ve iyi tasarlanmış karakter görselleri ile oyundan aldığınız zevkin artmasını sağlıyor.

·         Oyunun önce beta versiyonu piyasaya sürülmüştü ve bunun nedeni oyun içinde oluşabilecek teknik hata ve bugların önüne geçmekti.

·         Oyunun ikinci sürüm güncellemeleri ile haritalara da katkılar yapıldı. Yeni sürüm ile savaş haritaları daha da gelişti diyebiliriz. Fakat bu haritalarda mücadele edebilmek için belli bir seviyenin üzerinde olmanız gerekiyor.

·         Okçu, büyücü ve dövüşçü gibi yeni karakterler oyuna dahil edildi. Yeni karakterlerle birlikte oyun içi envanterin gelişmesi, farklı silahların eklenmesi de oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında.

·         Oyunda yer alan Pvp modu ile de karakterinizin gelişimini sağlayabilirsiniz.

                 

Etiketler: Archlord 2, Archlord 2 oyna, Archlord 2 indir,

Benzer Haberler