Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Ates ve Emegin Serveri

Sexymt2 sunuculari 21 Kasim 2015 tarihinde açildi. 105 lv siniri olan serverda her gün farki bir etkinligin oldugu Sexymt2 sunucularinda eglencenin dibine vuracaksiniz.
1/19/2016 2:45:15 PM

Sexymt2 sunucuları 21 Kasım 2015 tarihinde açıldı. 105 lv sınırı olan serverda her gün farkı bir etkinliğin olduğu Sexymt2 sunucularında eğlencenin dibine vuracaksınız. Kemer sistemi ile kemerlerinizi geliştirip slot sayısını 16ya kadar yükseltebilirsiniz. Kemerler yükseltilmiş max. HP, yükseltilmiş 2 katı drop ve EXP bonusu sağlarlar. Kemerleri yükselterek slot sayısına 16ya kadar yükseltebilirsiniz. Şaman kutsama sistemi ile kutsamalarda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Genişletilmiş envanter kapasitesi ile tüm itemlerinizi hiçbir sıkıntı yaşamadan saklayabileceksiniz.


   

     Diğer serverlarda pek fazla göremediğimiz bir diğer özellik ise potlu-potsuz düello sistemi. Normalde bir kişiyi düelloya davet ederken potlu veya potsuz olarak davet edemiyorduk. Fakat sexymt2nin kalitesinden kaynaklanan bu özellik sayesinde hasmımızı istersen potlu istersen potsuz bir şekilde düelloya davete edebilirsin. 2 CHdede ejder odası bulunmakta bu sayede hiçbir zaman slot sıkıntısı çekmeden rahat bir şekilde sexymt2nin muhteşem oyun zevkini yaşayabileceksin. Kırmızı ejderha kalesi olmasıda cabası.

 

     Sexymt2nin sorunsuz emek biyolog sistemi ile belirli zaman aralıklarıyla görevlere çıkabileceksin. Nemarenin Gözetleme Kulesi zindan tipi bir harita olup 9 farklı kattan oluşur. Her katta bir sonraki kata geçmeniz için gereken görevler bulunur. Zindanda kalma süresi 1 saat olup, 1 saat dolduğunda otomatik olarak dışarı atılırsınız.Her emek serverda olması gerektiği gibi sexymt2de olan bir şey daha BK düşürmektir. BKları  NPCden alınca Skilleri P yapmanın bir anlamı kalmaz. Sexymt2 bunu çok iyi bildiği için sizden BKları düşürmenizi bekler. Yepyeni haritalar sayesinde sexymt2den çıkmak istemeyeceksiniz. Son olarak sexymt2nin efsane birkaç özelliğinden bahsedeyim size. Yeni power sistemi, bütün karakter hesapları eşit ve her gün farklı bir etkinlik var.

 

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Sexymt2 oyna, Sexymt2 hile,

Benzer Haberler