Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Atlantica

Oyunda kiraladiginiz askerlerinizle birlikte savasma imkaniniz var. Görevler sonrasinda aldiginiz farkli yeteneklerdeki
12/24/2015 12:48:32 PM

 

   Olympos'a saldırmasının ardından Zeus tarafından gök kubbeyi omuzlarında taşımakla cezalandırılan Klymene'nin en güçlü oğlu Atlas. İşte o kudretli ve asi Atlas'ın adası anlamına gelen okyanusun derinliklerine gömülen efsanevi kayıp kıta Atlantis. Onunla ilgili yazılı bir kaynak ararsak Platon'nun dialoglarına kadar gideriz. Sonrasında yapılan araştırmalar Atlantis medeniyetinin mu uygarlığının bir parçası olabileceğini söylüyor. Sayısız hikayeye ilham veren bu "Atlas" kökü içerdiği tüm fantastik öğelerle bir oyuna ilham vermez mi? elbette ki verir. Büyülerin havada uçuştuğu gizemli bir ambiyans, savaşın hemen hemen her türlüsünü deneyimlemiş köklü medeniyetler,sulara gömülen bir kıta ve tam olarak açıklanamayan bir çok olay. Bir oyunun temellerini oluşturmak için neredeyse sınırsız imkan tanıyan avantajlı bir alan. Atlantica oyunu benzerlerine fark atmakta herhangi bir sakınca görmeyen online ve eğlence garantili bir oyun. Öyleyse keşif başlasın;

   Oyunu özel kılan nedir?

  oyunu sizler açısından tercih edilebilir kılacak bir nokta varsa o da zengin içeriğinin sizin kendinizi gerçekten farklı bir dünyada hissetmenizi sağlaması ve sizi araştırmaya,keşfetmeye itmesidir.

   Oyunu hangi firma kullanıcılarla buluşturdu?

  Oyunu sizlere ulaştıran firma Nexon firması. Yaptıkları güncelleme ve detaylandırmalar oyunun değişkenliğini ve cazibesini arttırıyor. Yetkililerin düzenledikleri toplu yada kişisel aktiviteler oyunun canlı kalmasına katkıda bulunuyor.

   Ücret ödememiz gerekiyor mu?

  Atlantica oyunu ücretsiz ve süresiz olarak oynanabiliyor.

  Oyunda neler yapabilirsiniz?

  Oyunda kiraladığınız askerlerinizle birlikte savaşma imkanınız var. Görevler sonrasında aldığınız farklı yeteneklerdeki askerlere savaş formasyonu vermenizin hemen ardından görevlere başlayabilirsiniz. Başka oyunculara birlik olup düşmanlarınıza saldırılar düzenleyebilirsiniz. Gerçek dünya haritası şeklinde bir yapının üstüne inşa edilen oyun gerçeklikle fantastikliği birleştiren bir lezzete sahip.

    Atlantica oyunu, 2008'de mmorpg.com tarafından en iyi free mmorpg seçilmiştir. Keyifli vakit geçirmeniz dileği ile. 

Etiketler: atlantica oyna,atlantica oynama,atlantica oyunu,

Benzer Haberler