Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Axiom Verge Nasil Oynanir?

2015’i arkamizda birakmak üzereyiz. 2015 yili bitmeden bu bol ödüllü yila kisaca göz atabiliriz. Bu sene yarismada oldukça renkli olaylara sahit olundu.
12/24/2015 3:50:00 PM

·         The Game Awards

2015’i arkamızda bırakmak üzereyiz. 2015 yılı bitmeden bu bol ödüllü yıla kısaca göz atabiliriz. Bu sene yarışmada oldukça renkli olaylara şahit olundu. Ödül töreninde çeşitli dallarda ödüller verilmiştir.  Bu dallardan başlıcaları “Yılın Oyunu” “Yılın Oyun Geliştiricisi” “En İyi Mobil Oyun” “En İyi Hikaye Anlatımı” “En İyi Sanat Yönetmeni” dallarıdır. 2015’in en dikkat çekilen oyunlarından biri ise “En İyi Bağımsız Oyun” dalında ödül alan Axiom Verge’dir.

·         Axiom Verge

Bu oyun Tom Happ tarafından çizilmiştir. 2015 yılında ödül almış, oynayanlarını sevindirmiştir. Oyunlar oldukça çeşitlidir. Ve oyun severlerin içindeki çocuğun hiç büyümemesi onların oyunlara duydukları isteğin hep canlı olmasını sağlamaktadır. Bilgisayarların hayatımıza girmesi oyun sektörünü yaratmış ve her geçen gün oyunlar daha gerçekçi bir hale bürünmüşlerdir. Bazı oyunlarda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu oyun sever çocukları üzmekteyse de gerekli bir önlemdir. Fakat çocuklara güzel bir haber vermek de mümkün. Atarilerden aşina olunan oyunlar artık gelişmiş versiyonlar ile sizlerle olabiliyor.

·         Axiom Verge Nasıl Oynanır ve özellikleri nelerdir

Bu oyunda çeşitli canavarlar vardır. Oyun canavarlar ve düşman silahları ile çekişmeyi anlatır. Oynarken canavarla ve bu silahlarla mücadele etmelisiniz. Kahramanımız genişçe hareket kapasitesine sahiptir. Mekanlar oldukça güzel dekore edildiğinden ve katlardan oluştuğundan oynaması oldukça zevkli bir oyundur. Bu katlar düşmanlardan gizlenmeyi de kolaylaştırmaktadır. Silahlar ile düşmanların alt edilmesi sağlanır. Veliler çocukları bu oyunu oynarken rahatsız olmazlar çünkü çocuklar da düşünülerek yaratılmıştır. Çocukların hayal güçlerinin gelişmesini sağlaması açısından da oldukça avantajlı bir oyundur. Oyunun asıl karakteri askerdir. Yeteneklidir. Etkili silahları ve zıplama yeteneği vardır. Oyunun yapımcı şirketi Sony Computer’dır. Karakterlerin çeşitliliği sayesinde oyun eğlenceli zaman geçirilmesini sağlar.

Etiketler: axiom verge oyna,axiom verge oyunu,axiom verge oynamak,

Benzer Haberler