Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Axiom Verge Oyun Incelemesi

Yapimciligini Sony Computer’ in üstlendigi ve Thomas Happ Games LLC sirketinin sahibi Tom Happ tarafindan tasarlanan Axiom Verge oyunu yenilikleri ile oyunculara aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi sunuyor.
12/29/2015 4:07:55 PM

Yapımcılığını Sony Computer’ ın üstlendiği ve Thomas Happ Games LLC şirketinin sahibi Tom Happ tarafından tasarlanan Axiom Verge oyunu yenilikleri ile oyunculara aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi sunuyor. Özelikle küçük yaştaki oyunculara hitap eden bu oyun 90’ lardaki klasik atari oyunlarında bulunan görselleri ve efektleri ile basit ve kolay bir macera oyunu oynama imkânı sağlıyor.

OYUNUN İÇERİĞİ

Axiom Verge oyunu klasik düşman ile asker savaşı üzerine kurulu bir hikâyeye sahiptir. Axiom Verge oyunculara yetenekli bir asker verir ve onu yönlendirmelerini ister. Kahraman sayesinde oldukça etkili ve farklı silahlar kullanabiliyorsunuz. Üstün zıplama yetenekleri sayesinde ise katlar arasında kolaylıkla zıplayarak düşman ateşlerinden kahramanı korumaya çalışmaktasınız. Oyunda ilk bölümden itibaren kahraman asker canavarlar ile mücadele ederek onları öldürmeyi amaçlar. Oyunda kullanıcılara kahramanı yönlendirmek için geniş bir hareket alanı sunulmaktadır. Oyun içinde mekânlar kat kat dekore edilmiş olup kahraman askeri hem bu katlarda hareket ettirip hem de düşmandan korumayı sağlar. Axiom Verge oyunculara çok sayıda karakter vererek farklı kahramanlar ile oyunu devam ettirmeyi sağlıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Oyunun içeriği ve görselleri 90’lardaki atari oyunlarında bulunan görseller ve grafikler ile donatılmıştır. Oyunu single (tekli) modda oynayabileceğiniz gibi multiplayer (çoklu) modunda da oynanabiliyor. Axiom Verge oyunu Axiom Verge: Secret World ile birlikte oyunculara iki farklı sürüm sunmuştur. Oyun PC ve Play Station için tasarlanmıştır. Oyunu oynamak için gerekli olan sistemler ise Windows XP/Vista/7/8/ 8.1, OS X, Linux ve Play Station 4/Vita gibi sistemlerde oyunun tüm sürümlerini oynayabilmeyi sağlıyor. +12 yaş sınırı olan bu oyun küçük yaştaki oyuncular için ideal bir aksiyon oyunudur.

Etiketler: axiom verge oyna, axiom verge nasil oynanir, oyun incelemesi,

Benzer Haberler