Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Battle Knight Nedir?

Yüzyıllardır süregelen iyi ve kötünün savaşına siz de katılın. Ortaçağdaki güçlü ve savaşçı ruhlu şövalyelerden biri olup tarafınızı seçin.
25.12.2015 21:47:00

BATTLE KNİGHT NEDİR?

Yüzyıllardır süregelen iyi ve kötünün savaşına siz de katılın. Ortaçağdaki güçlü ve savaşçı ruhlu şövalyelerden biri olup tarafınızı seçin. İnternetten ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Battle Knight ile seçtiğiniz şövalyenin yeteneklerini geliştirebilir ve güçlendirebilirsiniz. Şövalye olma yolundaki zorlukları bir bir aşıp karanlık ve korkulan biri ya da onurlu ve sevilen bir şövalye olmak tamamen senin elinde. Stratejini belirle ve yeteneklerini kullanarak sana meydan okuyan diğer şövalyelerin karşısına çık.

BATTLE KNİGHT NASIL OYNANIR?

İnternet üzerinden online olarak oynanan Battle Knight bir strateji ve savaş oyunudur. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun için hiçbir önkoşula da gerek yok. Oyuna başlamadan önce bir karakter seçmelisiniz. Seçtiğiniz karakteri oyun boyunca geliştirebilir ve güçlendirebilir daha sonra diğer karakterle karşılaştırabilirsiniz.  Tecrübe ve yaşam puanlarını geliştirmeye dayalı bir oyun olan Battle Knight’da tecrübe kazandıkça oyun içindeki seviyeniz artar. Seviyeniz arttıkça şövalyenize yeni silahlar alabilir, yeni silahlar üretebilir ve geliştirebilirsiniz. Her atladığınız seviyede şövalyenizin yetenekleri de artar. Yani oyunda ilerledikçe daha gelişmiş ve güçlü rakipler kazanırsınız. Oyuna vale olarak başlarsınız ve kendinizi geliştirerek bir şövalye olursunuz. Daha sonra iyi ya da kötü olmak ise tamamen size kalmış. Silah, gümüş ve tecrübe için turnuvalara katılabilir, rakiplerinizle yarışabilir, iyi ve kötü şövalyelerin arasında tarih sahnesinde kendinize yer bulabilirsiniz.

Battle Knight size şövalyenizle birlikte olumlu ya da olumsuz karma yollarından birinden gitme şansı sunuyor. Olumlu karmayı seçip adaletli bir şekilde yolunuza devam edebilir ya da olumsuz karmayla karanlık yollarda ilerleyebilirsiniz. Seçtiğiniz karmaya göre şövalyenizin silahları ve yetenekleri değişir.  Yetenekleriniz doğrultusunda yakın dövüşlere katılabilir ve gücünüzü sınayabilirsiniz. Bir çok şövalyenin katıldığı düellolara katılabilir ve karmanızı yükseltebilirsiniz.

Etiketler: battle knight oyna, battle knight nasıl oynanır, oyun oyna,

Benzer Haberler