Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Battlefield 1 + Hediye HellFighter DLC En Uygun Fiyatlarla Online Oyun’da

EA tarafindan gelistirilen, 2. Dünya savasini ele alan hikayesi ile gelen Battlefield 1 Online Oyun stoklarinda ! Üstelik HellFighter ek paketi yaninda ücretsiz !
7/14/2016 3:40:12 PM

Türkçe dil desteği ve Osmanlı İmparatorluğu ile dikkat çeken Battlefield 1 ön sipariş ile Online Oyun stoklarında ! Battlefield 1 + Hediye Hediye HellFighter DLC Origin CD Key Ön Sipariş

Xbox One Platformu İçin Battlefield 1™ Satın Al

PlayStation Platformu İçin Battlefield 1™ Satın Al

Dünyanın en çok beklenen FPS oyunu olan Battlefield 1 ile 2. Dünya savaşına giriş yaparken, inanılmaz grafik ve oynayış biçimi ile sınırsız aksiyon ile savaş alanındaki performansınızı gösterebileceksiniz.


 Battlefield 1 'in Öne Çıkan Özellikleri


Türkçe Dil Desteği ve Osmanlı İmparatorluğunun Yer Alması

2. Dünya Savaşları


Hikaye Modu


Milyonların Kapıştığı Multiplayer Modu


Üstün Grafikler ve Gerçek Anlamda “YIKIM” yaşanacak savaş alanları


Battlefield 1 'i Online Oyun üzerinden satın aldığınız zaman yanında ücretsiz olarak gelen HellFighter DLC ile harika atış gücüne sahip, 2. Dünya savaşından kalma HellFighter silah paketine anında sahip oluyorsunuz.
En ince detayına kadar mükemmel olarak geliştirilen Battlefield 1 PC, PS4, XBOX ONE platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Hemen Online Oyun güvencesiyle en ucuz Battlefield 1 Satın al ve aksiyon dolu dünyaya giriş yapmak için yerini al !Etiketler: Battlefield 1,Battlefield 1 Satin al,Battlefield 1 ÖnSiparis,

Benzer Haberler