Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Battlefield Hardline Nasil Oynanir

10 Ekim 2002 tarihinden beridir özellikle multiplayer modlariyla bizleri, ilk oyunlariyla 2. Dünya Savasi’nin içine soktular. Ilerleyen yillarda modern savaslar ile gidiyorlar.
12/29/2015 9:04:00 PM

Battlefield Hardline

10 Ekim 2002 tarihinden beridir özellikle multiplayer modlarıyla bizleri, ilk oyunlarıyla 2. Dünya Savaşı’nın içine soktular. İlerleyen yıllarda modern savaşlar ile gidiyorlar. Şimdi ise serinin son oyunu olan Battlefield Hardline ile hırsız polis oynatıyorlar.

Battlefield Hardline’ın Hikayesi

Çaylak bir polis olan Nick Mendoza hikayemizin baş kahramanı. Miami sokaklarında kovalamacalı bir suçlu-polis oyunu bizleri bekliyor. Hikaye moduna başladığınızda kendinizi bir polisiye dizide sanmanız normal. Çünkü hikayenin sunuluş şekli polisiye bir diziden bölümler şeklinde. Oyunu oynarken, oyun sizi sandbox tipi bir haritaya koyup, olayların sonucuna nasıl ulaşacağınız konusunda size özgürlük tanıyor. Hikayemiz Miami sokaklarında geçiyor demiştik. Miami, Battlefield Hardline oyununda oldukça başarılı bir şekilde tasvir edilip oyuna koyulmuş.

Oyunun grafikleri, sokaklardaki detaylar Frosbite Engine 3 grafik motorunun gücünü gösteriyor bizlere. Hardline içerisinde özellikle e-spor için eklenen oyun modlarının olması da oyunun dikkat çeken özelliklerinden biri. Serinin son oyunu olan Hardline, Battlefield 4’ün devamı niteliğinde veya Battlefield 4’te yaşanan sorunların düzeltilmesi için çıkarılan bir oyunda değil. Battlefield Hardline, Battlefield markasının dinamiklerini, mekaniklerini ve ruhunu taşıyan tamamı ile bambaşka bir oyun.

Hardline Sistem Özellikleri

-         İşletim sistemi olarak Windows 7 ve üstü 64 bit sistemler

-         İşlemci olarak İntel Core 2 Quad Q9500, 2.83 GHz

-         Ram bellek olarak, 8 GB

-         Ekran kartı olarak, Nvidia GeForce GTX 660

-         Bilgisayarda 30 GB boş alan

-         DirectX sürümü ise 11

Battlefield Hardline Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için öncelikle oyunu almanız gerekiyor. Oyunu aldığınızı varsayarak, oyunu bilgisayara kurmanız gerekiyor. Daha sonra gerekli işlemleri yapıp kurulumu bitirdiniz mi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Etiketler: Battlefield Hardline satil al, Battlefield Hardline oyna,

Benzer Haberler