Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Battlefield Oyun Incelemesi

Oyun firmalari ‘’nasil olsa oyun seviliyor’’ diyerek sadece maddi kaynakli oyunlari piyasaya sürmekten hiçte çekinmiyorlar ancak bu tabuyu tamamiyla yikan bir oyunla karsi karsiyayiz.
12/30/2015 3:17:00 PM

            Günümüz oyun piyasasında belki de bizi en çok etkileyen oyun türleri özellikle seriye bağlanmış oyunlar olmaktadır. Ancak zaman zaman sürekli aynı kurgu üzerinden hareket eden oyunlar bizleri sıkmakta ve oyuna duyduğumuz ilgiyi de azaltmaktadır. Oyun firmaları ‘’nasıl olsa oyun seviliyor’’ diyerek sadece maddi kaynaklı oyunları piyasaya sürmekten hiçte çekinmiyorlar ancak bu tabuyu tamamıyla yıkan bir oyunla karşı karşıyayız; Battfield: Hardline.

Battfield: Hardline Oyununun Daha Önce ki Serilerinden Farkı Nedir?

Öncelikle Battfield oyunu diğer serilerinden farklı olarak bu kez tamamıyla hırsız ve polis temalı bir kurgu seçmiştir. Oyun bütünüyle sokaklarda, gerçeğe çok yakın bir şekilde şiddetli çatışmalara giriyor, aksiyon dolu sahneler yaşıyorsunuz. Buna ek olarakta Battfield: Hardline oyunu hikaye tarzında konularla ilerlemekte ve geçilen her bölüm sonrası ‘’bir sonraki bölümde’’ gibi ibareler yer alması ile toplamda 10 bölümden oluşmaktadır. Hikayesi ve kurgusunu oyun içerisinde tahmin etmekte zorlanmayacaksınız ancak oyundan bütünüyle zevk alarak oynayacağınızdan en ufak şüpheniz olmasın. Oyun içerisinde mücadeleye girdiğiniz karakterlerin üzerine ister bütün cephaneliğinizle yürüyün, ister sinsi bir şekilde ilerleyin. Oyun bütün bu sorumluluğu size bırakıyor. Ayrıca tekli ve çoklu oyun modları ile de size farklı bir heyecan sunuyor.

Tekli Oyun Modu

Tekli oyun modunda, ortağı tarafından ihanete uğramış bir dedektifi oynuyorsunuz. Hem sokaklarda ki pisliklerle mücadele ediyor hem de intikamınızın peşine düşüyorsunuz.

Çoklu Oyun Modu

Çoklu oyun modunda ise oyuncular ister soyguncu ister polis karakterleri içerisinde en beğendiklerinden birini seçerek birbirleri ile multiplayer olarak mücadele içerisine giriyorlar.

Kısacası aksiyon, macera ve gerilim oyunlarından vazgeçemeyenler için Battfield, Hardline serisi ile adeta adrenalinleri tavan yapacağa benziyor. Daha fazla geç kalmadan Battfield: Hardline serisini denemelisiniz!

Etiketler: battlefield oyna, battlefield nedir, battlefield indir,

Benzer Haberler