Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Bipoint Ile Sanal Oyun Alisveirsi!

Degisen sanal alisveris uygulamalari ile ödeme seçenekleri de farkli boyut kazandi.
12/23/2015 3:57:00 PM

BİGPOİNT İLE SANAL ALIŞVERİŞ

Değişen sanal alışveriş uygulamaları ile ödeme seçenekleri de farklı boyut kazandı. Özellikle oyun dünyasında gerçekleşen köklü değişimler ve kullanıcıların değişik ödeme seçeneği istekleri ile şekillenen bu alanda nakit ödeme seçenekleri de kullanıcıların kolay, güvenli ve hızlı biçimde ödeme işlemi gerçekleştireceği forma kavuştu. Bu alanda en önemli ödeme seçeneklerinden olan BigPoint kolay ve güvenilir alışveriş seçeneği ile kullanıcılara özel fırsatlar sunuyor.

BigPoint EPİN

BigPoint’in sunduğu güvenli alışveriş hizmeti için altyapı olarak kullandığı epin sistemi kullanıcıların güveni için en önemli detay olarak öne çıkıyor. Değişik markalar altında e-ödeme seçeneği sunan b8u tarz kartlar arasında Alman menşeli BigPoint markası bu alanda söz sahibi olarak sektörde adından söz ettirmektedir.

                HANGİ OYUNLARDA KULLANILIR?

                BigPoint ödeme seçeneğinin kullanıldığı tarayıcı tavanlı oyunlar çok sayıda olmakla beraber oyun içerisin de kullanıcı için de birtakım avantajlar getiren bir sistemdir. Her oyuna özel olarak yeni bir adla satılan BigPoint oyun içerisinde sizi daha etkili ve aktif hale getirecek uygulamalar barındırıyor. BigPoint’in kullanıldığı oyunları mercek altına aldığımızda şu oyunları görmekteyiz. Kalkan, Gemi, Goliath ve Lazer. Bunun yanında Darkorbit, Farmerama Koleksiyoncu ve Uridium gibi ortamlarda da kullanılmaktadır.  Trinity Gemi, Citade ve Seafight’da BigPoint’in kullanıldığı diğer alanlardır.

                ARKANIZDA İZ BIRAKMAYIN

                Kredi kartlarının kullanımında kişisel bilgiler ve profil detaylarının sanal ortamda paylaşıldığı için kullanıcıların öncelikli olarak güvenlik ve gizlilik anlamında endişeleri oluşmaktadır. Sanal ortamda sizin için bu endişeyi ortadan kaldırarak hem sanal ödemenizi yapabileceğiniz hem de bu işlemi güven içinde gerçekleştirebileceğiniz BigPoint seçeneği çözüm noktanız olacak. Bu sayede sanal ortamda kişisel bilgi ve profil detayları anlamında iz bırakmadan sanal ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Etiketler: bigpoint sanal alisveris, bigpoint nedir,

Benzer Haberler