Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Bir WarFace Incelemesi

Son dönemde bedava oynayabildigimiz oyunlar "ücretsizse pek iyi degildir" algisini yikma yolunda emin adimlarla ilerliyor.
1/20/2016 7:05:00 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

 Son dönemde bedava oynayabildiğimiz oyunlar "ücretsizse pek iyi değildir" algısını yıkma yolunda emin adımlarla ilerliyor. "ücretsizim ama yinede aklınızı başınızdan alabilirim" özgüvenine sahip bazı oyunların bu özgüvenin altını dolduracak kalitede olmaları bizi fazlasıyla sevindiriyor. Aura adı verilen insanları tinsel anlamda etkilediğine inanılan elektromanyetik yayılımlar gibi bazı oyunlarında oynayana iyi gelen onlara farklı enerjiler yükleyen kendilerine özgü auraları vardır. İşte Warface oyunu, kendine münhasır tesir gücü ve insanı sıradışı enerjilerle dolduran fantastik dünyasıyla size keyifli ve heyecan dolu anlar vaat ediyor. "Bu oyun nasıl ücretsiz olabilir,bir yanlışlık olmasın" kaygısına kapılmanıza sebebiyet verebilecek denli cazibeli. Çin'de ve Rusya'da oyun dillere destan bir başlangıç yaptığında biz uzaktan izlemek ve merak etmekle yetiniyorduk ama nihayet Ülkemize de teşrif etti ve herkes için oynanabilir olmayı da ihmal etmedi. Peki oyunun özellikleri neler?Hadi başlayalım;

   Oyun ne kadar büyük?

  3.2 GB'lık bir oyundan söz ediyoruz. İndirmek için yer açsanız hiç fena olmaz.

   Oyunu farklı oynama biçimleri var mı?

   Oyuncularla kozlarınızı paylaştığınız klasik "kim sağ kalırsa" tarzında oynayabileceğiniz gibi bir görevi geçmek için PvP yada co-op moduyla A takımınızı oluşturma şansınızda mevcut.

   Oyunda size avantaj kazandıracak nokta nedir?

  Oyunda hızlı nişan almanın para ve tecrübe anlamında size avantaj kazandıracağını düşünüyorum. Çok öldürüp az ölmeye özen göstermelisiniz. Tecrübe puanı ile rütbenizi arttırma şansınız var. Biriktirdiğiniz paralarla da rahat harcama yapabilirsiniz.

  Peki Warface oyununun kimlik bilgileri neler?

 Tür: FPS

Yapım: Crytek Kiev

Dijital indirme: Ücretsiz

   Warface oyunu keyif verme konusunda eli bol, tarayıcı tabanlı olduğunu hiç hissettirmeyecek düzeyde grafiklere ve ayrıntı anlamında sınıfı rahatlıkla geçen nüanslara sahip esaslı bir oyun.    

 

Etiketler: Warface oyna, Warface hile, Warface ücretsiz,

Benzer Haberler