Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Bloodborne Oyun Incelemesi

Oyunda tek basiniza oynarken sikilabilirsiniz, dövüslerde zorlanabilirsiniz. moduna girip, arkadaslarinizi ya da rastgele bir oyuncuyu yaniniza çagirabilirsiniz. En ufak bir yardim eli size iyi gelecektir.
12/26/2015 8:59:00 PM

Bloodborne oyun incelemesi

 Oyunun incelemesine giriş yapmadan, sistem gereksinimlerinden bahsedelim;

 Bloodborne Sistem Gereksinimleri

 Minimum olarak sistem gereksimleri şu şekilde;

 İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8

İşlemci: AMD Phenom II X2 555 3.2Ghz veya Intel Pentium Core  2 Duo E8500 3.17Ghz
Bellek: 2 GB Ram
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
DirectX: 9.0c
Hard Disk: 8 GB boş alan

 Oyun, Yharnam denilen bir antik şehirde geçiyor. Burası hiç olmak istemeyeceğiniz bir ortam. Lanetli şehir. Yharnam’da kanlı ay şehrin tepesine doğru yükselirken çılgın bir kahkaha sarıyor her yeri. Ürkütüyor. Ama sonradan anlıyorsun ki o kahkaha senin kahkahan. Sonra biraz rahatlıyorsun tabi.

Saldırgan ol, pasif kalma!

Oyun, harika görsellerle karanlık bir dönemi anlatıyor. Korku ve gerilime seviyeler atlatıyor. Playstation kolunu çok sıkı tutabilirsiniz oynarken. Dikkat edin kırmayın. Bloodborne, daha çok dikkat gerektiren bir oyun. Hızlı olmanız gerekiyor. Daha çok saldırgan olmanız gerekiyor. Eğer pasif kalırsanız canınız yanabilir.

 Güçlü rakiplerine meydan oku!

Güçlü rakiplerinizin üzerine gidin, korkmayın. Siz sıyrık alırsınız belki. Ama onu ufak darbelerle yerle bir edersiniz. Oyunda pasif kalırsanız, siz gezerken bir başka düşmanınız saldırır ve sizin işiniz biter. Düşmanlar size zarar verdiğinde, onlara geri saldırarak belirli bir can kazanabiliyorsunuz. Bu sistemde yer ve zaman büyük rol oynuyor. Bloodborne, bu sistemi size büyük risk ödül olarak sunuyor.

 Sakin ol, kendini savun! 

Bloodborne silah sisteminde uzun menzilli silahlar yer alıyor. Bu silahlarla yakından dövüşebilirsiniz. Sık olarak zaman silahlarınızı satabilir, yeni zırhlarla kendinizi geliştirebilirsiniz. Topladığınız kanlarla karakterinizi çok kolay kişileştirebilirsiniz. Elinizde olan silahları kullanırken, öfkeyle hareket etmemeye çalışın. Siz düşmanlarınıza hafif ve ağır olarak saldırırken, kendinizi savunmayı da unutmayın. Eğer unutursanız, düşmanlarınız sizi çok vurur.

Bloodborne Multiplayer moduna girme 

Oyunda tek başınıza oynarken sıkılabilirsiniz, dövüşlerde zorlanabilirsiniz. moduna girip, arkadaşlarınızı ya da rastgele bir oyuncuyu yanınıza çağırabilirsiniz. En ufak bir yardım eli size iyi gelecektir.

Etiketler: Oyunda tek basiniza oynarken sikilabilirsiniz, dövüslerde zo,

Benzer Haberler