Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Borderlands The Handsome Collection Oyun İncelemesi

Oyun 4 kişilik Co-op oynanabilirlik moduyla arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Oyun bol aksiyonlu bir oyun hatta bol demek az bile kaçar her saniyesinde aksiyon barındırıyor başından sonuna kadar da bu aksiyon devam ediyor.
31.12.2015 09:12:00

Borderlands daha önce çıkardığı oyunlarıyla iyi bir oyuncu kitlesi yakalamıştı. Çıkardığı oyunları bitiren ve artık sıkılmaya başlayan oyuncuları mutlu eden haberler gelmeye başladığında kimse yerinde duramıyordu ve beklenen oyun The Handsome Collection geldi. Co-op oyunların zirvesine adım adım ilerleyen Borderlands zirveye göz koymuş durumda. Bir çok DLC ile oyuna sürekli eklenti yapıp hikayeyi canlı tutan oyun aynı zamanda da biraz kota düşmanı.

-Oynanış ve DLC

Oyun 4 kişilik Co-op oynanabilirlik moduyla arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Oyun bol aksiyonlu bir oyun hatta bol demek az bile kaçar her saniyesinde aksiyon barındırıyor başından sonuna kadar da bu aksiyon devam ediyor. Başından kalkmak da biraz zorlanabilirsiniz. Oyun ilk çıkar çıkmaz hemen peşine 8 GB’lık DLC ile heyecanınızı diri tutmayı hedefliyor. Oyun oynanışı çok zor değil kolaylıkla oynayabileceğiniz FPS oyunu.

-Grafikler

Eğer gerçekçi bir grafik bekliyorsanız bu oyun size göre olmayabilir. Serinin zaten bir çizgi romanı olduğu için oyun içeriği de çizgi roman gibi grafikler sizleri beklemekte. Bu tür grafikleri sevenler için oyun bir efsane olmakta.

-Borderlands: The Handsome Collection sistem gereksinimleri

Çok büyük sistem gereksinimleri istemeyen oyun minumum gereksinimleri aşağıda sıraladık. Bir çok oyundan daha az sistem isteyen oyunun bu yönü çok daha seviliyor. Çok daha iyi bir kalitede oynamak istiyorsanız iyi bir sistem kurun ve keyfinize bakın.

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 13 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (256 MB) Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
DirectX: Dx 9

Etiketler: borderlands oyunu, borderlands handsome, borderlands nedir,

Benzer Haberler