Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Cafeland

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanıza en büyük yardımcı kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor.
26.12.2015 18:23:00

SİZİN SANAL CAFENİZ CAFELAND

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanıza en büyük yardımcı kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor. Oyunlarda, bazen kazanacağımız bir can, toplayacağımız bir kaç puan bizi mutlu ederken farklı stratejiler üstüne düşünmekte sizlere tam bir beyin jimnastiği oluyor. Çoğu zamanda bu işin yalnızca oyun olduğunu unutup fazlaca hırslanabiliyoruz. Cafeland, iyi vakit geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli oyunlar bir tanesi. Şöyle bir konusuna göz atmak istemez misiniz?

Cafeland Oyununun Konusu (Senaryosu) Üzerine

Bir hayal kurun. Mesela, işletmeci olun. Küçük, şirin bir cafeniz olsun. Şimdi sıkı durun, evet sanal cafe işletmecisi olmanız Cafeland isimli bir oyunla mümkün. Biliyorsunuz ki, dünyanın en büyük sosyal platformlarından biri olan Facebook oyunlarıylada oldukça popüler. Cafeland, o oyunlardan bir tanesi. Bu oyun, aslında Restaurant City oyunuyla büyük oranda benzerlikler gösteriyor. Adından da anlaşılabileceği gibi Cafeland oyununda bir cafe işletiyorsunuz. Oyunu cazip kılan etkenlerden en önemlisi oyunun küçük ayrıntılarla bezeli olması. Örneğin, cafenizdeki masa, sandalye, dekor ... gibi unsurlarla siz ilgileniyorsunuz. Bu durum oyunu daha cazip hale getiriyor. Çünkü burdaki fonksiyonellik artışı oyunu zenginleştiren ögelerden. Oyunun temel mantığı hazırladığınız yemekleri satışa sunarak kazandığınız paralarla işletmenizi büyütme amacına dayanıyor. Bazı görevlerle kullanıcıların oyunda kalması hedeflenmiş. Görevleri tamamladığınızda ödüllere sahip oluyor olmanızda bunu etkileyen unsurlarda başka biri. Para, deneyim, sunuma çıkarabileceğiniz bir yemek bu ödüllerden bir kaçı. Müşerilerin bıraktığı bahşişleri toplamakta sizi bu ödüllere rahatça götürebiliyor. Tüm bunların dışında Facebook Cafeland oyunu, ücetsiz bir oyundur. Bu nedenle kullanıcı sayısı önemli derecededir. Oyunun ücretsiz olmasına rağmen oyun içinde belli bir miktar parayı bir ücret karşılığında edinebiyorsunuz.

 

Etiketler: cafeland indir, cafeland oyna, online oyun,

Benzer Haberler