Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition

2003 yilindan beridir bizi her türlü savasin, aksiyonun, korkunun, heyecanin içine sokan Call Of Duty serisinin 11.oyunu; Call Of Duty Advanced Warfare.
12/25/2015 2:23:00 PM

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition

2003 yılından beridir bizi her türlü savaşın, aksiyonun, korkunun, heyecanın içine sokan Call Of Duty serisinin 11.oyunu; Call Of Duty Advanced Warfare.

Call of Duty Advanced Warfare’ın Hikayesi

Call Of Duty Ghosts çıktıktan sonra aldığı kötü ve ciddi eleştirel yorumlardan sonra Activision firması birkaç değişikliğe gitti kendi içinde. Yani bize öyle söylemişlerdi. Bu değişiklikler bir işe yaradı mı, serinin 11.oyunu olan Call Of Duty Advanced Warfare ile az da olsa kötü yorumlardan kurtulmuşa benziyor.  Gelecek ile bilim kurgu temalarını birleştirerek ortaya yine de fena olmayan bir iş çıkarmışlar ki oyun karakterleri bile bir önceki oyun Ghosts’a göre çok çok iyi.

Oyun, paralı asker birliği olan Atlas şirketinin çevresindeki olaylar ile geçiyor. Atlas şirketinin sahibi ise Jonathan Irons yani Kevin Spacey. Başarılı oyunculuğunu oyuna o kadar güzel yansıtıyor ki, oyun sinema filmi tadı da vermiyor değil.

Advanced Warfare Sistem Özellikleri

-         İşletim sistemi olarak Windows 7 ve üstü 64 bit sistemler

-         İşlemci olarak İntel i5-2500K, 3.30 GHz

-         Ram bellek olarak, 8 GB

-         Ekran kartı olarak, Nvidia GeForce GTX 760

-         Bilgisayarda 55 GB boş alan

-         DirectX sürümü ise 11

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition İçeriği

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition içerisinde Activision’dan yapılan duyuruda, oyun için bazı ek paketleri, oyunun Gold Edition sürümünde bulabilecekler. Gold Edition içerisinde, Havoc ek paketini ve Atlas Gorge harita paketini bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için öncelikle oyunu almanız gerekiyor. Oyunu aldığınızı varsayarak, oyunu bilgisayara kurmanız gerekiyor. Daha sonra gerekli işlemleri yapıp kurulumu bitirdiniz mi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.  

 

Etiketler: call of duty advanced, call of duty oyun tanitimi,

Benzer Haberler