Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call Of Duty Black Ops 3 Çikti !

12/27/2015 7:06:00 PM

Göreve Yeniden Çağrılıyoruz

Call of duty geçtiğimiz günlerde son oyunu çıkardı Call OF Duty:Black Ops 3 daha önceki hikayenin de devamını gördüğümüz oyunda ise grafikler nefes kesiyor. Sanırım yıllardır COD’un çizgisinden saptığını söyleyenler bu hikaye derinliğini ve görsel şovu sevecekler. Ve sanırım küsleri barıştırma vakti.

-Hikaye

Yıl 2065 Black Ops 2 den buyana 40 sene geçmiş insanların bir çoğu artık et ve kemikten oluşmuyor ve onların yerine savaşan robotlar, dronlar ve süper askerler var. Tabi ki bu bilimsel teknoloji gelişimini durdurmak ve eskiyi geri getirmek isteyen insanlarda var. Bizim karakterimiz bir asker ve bir görevimiz sonunda uzuvlarımız bir robot tarafından koparılıyor asıl oyun bizim için burada başlıyor.

-Call Of Duty: Black Ops 3’ün Sistem gereksinimleri

Dediğimiz gibi oyunun grafikleri çok ilerlemiş şekilde ve bu oyunu oynamak için bizimde bir bedel ödememiz gerekiyor. Biraz iyi bir sistemler çok daha büyük keyif alabilirsiniz.

İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

İşlemci: Intel Core i3-530 2.93 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 1GB / ATI Radeon HD 6970 1GB

DirectX: 11

-Görsel Şölen

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi burada yine zombie versiyonu var. Bu versiyonun bile görsellikleri baş döndürüyor. Black ops 3 silah detayları bölge kullanımları ve Realistic versiyonu ile oyundan aldığınız zevki çok daha yükseltiyor. Yıllar geçse de hala patates atmayı özleyen insanlar bunu her cod oyuncusu az çok biliyor ama sanırım bu oyunu da ilerleyen zamanlarda özleyebiliriz. Sanırım bu çağrıya kulak vermemiz gerekiyor. Buna pişman olmayacaksınız gelişmiş görsel şovları ve detaylara verdiği önemle inanılmaz bir görsel şölene tanıklık ediyorsunuz. Her video izlediğinizde geçmesi kolay olmayacak.

Etiketler: call of duty indir, call of duty black ops incele, call of,

Benzer Haberler