Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call Of Duty : Black Ops 3 Video Oyunu İnceleme

Dünyanın en iyi FPS (First Person Shooter) video oyunları serisinden bir tanesi olan Call of Duty yeni oyunu Black Ops 3 Activision’un dağıtımcılığı aracılığı ile satışa çıkarıldı.
4.1.2016 23:44:00

Dünyanın en iyi FPS (First Person Shooter) video oyunları serisinden bir tanesi olan Call of Duty yeni oyunu Black Ops 3 Activision’un dağıtımcılığı aracılığı ile satışa çıkarıldı. İlk oyununda dünya savaşlarından başlayarak günümüzle paralel oyun içerikleri geliştiren Call Of Duty son oyunuyla en hızlı satılan oyular arasına girdi.

Temel Yapı Korunmuş

Serinin bir önceki oyunu gibi Black Ops 3’te bilim kurgu odaklı devam ediyor. Black Ops 3’te olaylar 2065 yılında başlıyor. 2065 tarihi ile paralel olarak teknolojik gelişmeler oyunun içeriğine yansıyor. Robotlar, ileri teknoloji savunma silahları, süper güç askerler, ve birçok teknolojik içerik oyunun içinde yer almış. Teknolojinin aşırı derecede ilerlemesinden dolayı robotların dünyayı istila edeceği konu alınmış.

Daha Realist

Black Ops 3 hikaye modu ve multiplayer yani çoklu oyuncu oynama imkanını serinin bu oyununda da sürdürüyor. Seçeceğiniz oyuncunun karakterini ve özelliklerini ve cinsiyetini belirleme şansını sizlere sunuyor. Oyun bu kadar bilim kurgu odaklı olsa da oyuna gerçekçi kılan bir özellik ise oyun esnasında tek kurşun ile ölme ihtimaliniz mevcut. Bu şekilde oyun daha gerçekçi, zor ve heyecanlı bir hale geliyor.

Yüksek Grafik ve Ses

Call of Duty: Black Ops 3 serinin önceki oyunlarında olduğu gibi ses ve görüntü kalitesini arttırarak devam etmiş. Görüntüler ve sesler daha gerçekçi ve sizi oyuna katılmanızı kolaylaştıran bir şekilde geliştirilmiş. Ayrıca oyunun grafik, ses ve diğer içerikleri ile ilgili herhangi bir eksikliği yok ve bu konuda herhangi bir yama ve ek dosyaya ihtiyaç duyulmuyor.

Tam Not

Oyunu oynama ve değerlendirme şansı bulanlar tarafından Black Ops 3 yüz üzerinden 95 puan ile değerlendirilerek neredeyse tam puan alarak kusursuz bir video oyunu olduğunu ortaya koydu

Etiketler: Call Of Duty : Black Ops 3, bilgisayar oyunu, FPS,

Benzer Haberler