Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call Of Duty Black Ops III NasilL Oynanir

Insanlar ve teknoloji arasindaki bagin giderek güçlendigi ve teknolojinin her alanda oldugu gibi savas alanlarinda da üstün kullanildigi biz zaman dilimini anlatiyor.
12/29/2015 6:43:00 PM

CALL OF DUTY BLACK OPS III NASIL OYNANIR?

                Fps oyunların en bilinen ve oynananlarından biri olan Call of Duty serisi yeni oyunu Black Ops III'ü piyasaya sürdü. Serinin ilk iki oyunundaki hikayeler dikkate alındığında oyunun takipçilerinin serinin üçüncü oyununa duyduğu ilgi ve heyecan kolayca anlaşılabiliyor. İlk iki oyunda soğuk savaş ve yakın gelecekteki terörist örgütlerin hikayelerinin yer aldığı seride üçüncü oyunun hikayesi daha uzak bir gelecekte, insanlar ve teknoloji arasındaki bağın giderek güçlendiği ve teknolojinin her alanda olduğu gibi savaş alanlarında da üstün kullanıldığı biz zaman dilimini anlatıyor.

                Serinin en yeni oyunu Call of Duty Black Ops III nasıl oynanır? sorusunu soran kullanıcılar için bazı sürprizler barındırıyor. Bu sürprizlerden en önemlisi serinin diğer oyunlarında olmayan co-op modu. Ayrıca senaryo modunu bitirdikten sonra açılan nightmare zorluk seviyesi ile zombie modu da oyunculara oldukça keyif veriyor. Call of Duty Black Ops III nasıl oynanır? sorusunu soran kullanıcılar için oyunun oynanabileceği modları açıklayalım.

·         Senaryo Modu: Call of Duty serisi oyunlarının hepsi harika ve kusursuz denilebilecek senaryolara sahip oyunlardır diyebiliriz. Call of Duty Black Ops III oyunu da senaryo bakımından size serinin diğer oyunlarını aratmayacak bir oyun. Uzak gelecekte geçen senaryo özellikle bilim kurgu hikayelerini seven kullanıcılarını büyüyeceğe benziyor.

·         Co-op Modu: Call of Duty Black Ops III ile getirilen bu yeni mod aracılığıyla arkadaşlarınızla beraber 3 veya 4 kişilik timler kurarak senaryo modunu beraber oynayabilirsiniz. Getirilen bu yeni mod ile senaryo modundan daha fazla keyif almanız mümkün hale geliyor.

·         Multiplayer Modu: Call of Duty serisinin bütün oyunlarında olduğu gibi Black Ops III oyununda da multiplayer modu mevcut. Bu mod arkadaşlarınızla oyunda bulunan haritalar üzerinde rekabet edebilmenizi sağlıyor. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda 9 farklı sınıf ve bu sınıfların özel silah ve güçleri bulunuyor.

·         Zombie Modu: Senaryo modunu bitirdikten sonra açılan nightmare zorluk derecesini seçtiğinizde zombie modunu oynayabiliyorsunuz. Zombie modu, senaryo modunun aksine 1940'lı yıllarda geçiyor. Eski binalar, dar sokaklar ve kulağınıza gelen caz müziğin eşliğinde zombie modunu oynarken keyif almamanız mümkün değil.

Etiketler: call of duty 3 oyna, call of duty nasil oynanir,

Benzer Haberler