Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call of Duty: Ghost Video Oyunu İncelemesi

Infinitiy Ward tarafından geliştirilen ve Call of Duty oyun serisinin dağıtımcısı olan Activision tarafından piyasaya sürülen Call of Duty: Ghost serinin en heyecanlı oyunlarından bir tanesi.
5.01.2016 16:02:35

Infinitiy Ward tarafından geliştirilen ve Call of Duty oyun serisinin dağıtımcısı olan Activision tarafından piyasaya sürülen Call of Duty: Ghost serinin en heyecanlı oyunlarından bir tanesi. Ghost, Farklı hikayesi, silahları kalitesi görüntüleri karakterleriyle iddialı bir oyun olduğunu ortaya koyuyor.

Farklı Hikaye

Call of Duty: Ghost, klasikleşmiş Amerikan-Rusya, Amerikan-Ortadoğu savaşlarını konu almak yerine daha ilgin ve farklı bir konsept belirleyerek diğer Savaş ve FPS oyunlardan kendini öne çıkarmayı başarmış. Ghost’un hikayesi Güney Amerika ülkelerinin bir Federasyon olarak birleşip Amerika’ya savaş ilan etmesini konu alıyor. Call of Duty Ghost sunduğu bu farklı hikaye konseptiyle tüm oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardığını oyunun gördüğü ilgiden anlıyoruz. Ayrıca Ghost, hikayeye bir aileden yola çıkarak bir nebze de olsa dram atarak farklılaşmaya devam ediyor. Oyuna ise Amerika’nın en iyi savaş birliği olan Ghost Birliğinde yer alarak başlıyorsunuz.

Grafik ve Ses

Call of Duty: Ghost’ta grafik, çözünürlük, ses, diyaloglar ve video açısından Call of Duty severlerin beklentilerinin altına düşülmemiş. Ghost bir önceki seri oyununa göre özellikle grafik ve ses konusunda büyük bir aşama kaydettiği farkediliyor.

Silah Özellikleri Gerçekçi

Ghost’ta silah özellikleri deyim yerindeyse dengelenmiş. Yani esk seri oyunlardaki gibi güçlü bir silah seçerek oyunu hızlı bir şekilde bitirme şansınız yok denecek kadar az. Call of Duty: Ghost, silah özelliklerinden daha çok , silah kullanımı ve oyun hakkındaki yeteneklere dayandırılmış.

Multiplayer

Call of Duty: Ghost’ta multiplayer özelliğinde oyunun önceki serilerine göre çok fazla değişiklik yapılmamış. Farklı olarak birkaç farklı mod multiplayer özelliğine eklenerek, oyun ve harita zenginliği yaratılmış. Ayrıca önceki seride bulunan bazı ufak hatalar giderilmiş.

Etiketler: call of duty, call of duty ghost, call of duty ghost incele,

Benzer Haberler