Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Call Of Duty Warfare – Gold Edition Inceleme

Oyun tarihinin resmen akisini sekillendiren oyun serilerinden biri olan Call of Duty, rutine baglamis bir sekilde her sene Activision tarafindan farkli gelistirici firmalarin ortakliginda gelistirilmeye devam ediyor.
1/4/2016 3:44:26 PM

Oyun tarihinin resmen akışını şekillendiren oyun serilerinden biri olan Call of Duty, rutine bağlamış bir şekilde her sene Activision tarafından farklı geliştirici firmaların ortaklığında geliştirilmeye devam ediyor. Şu anda da önümüzdeki yılın Kasım ayında çıkmak üzere geliştirme aşamasında olan yeni bir Call of Duty oyununun varlığı şüphesiz. En son 2015 yılının Kasım ayında çıkarılan Call of Duty: Black Ops 3, iyi bir başarı grafiği yakalamayı başardı ancak Adwanced Warfare oyununun yanın da nispeten cılız kalıyor.

            SAVAŞ SANATI

Call of Duty oyunları, savaş ortamını kısmen simüle eder nitelikte bir oyun serisi oldu. Başlangıçta ikinci dünya savaşını konu alan yapım, 10. Serisinin üzerine çıkmış halkası ile modern savaşları, ardından gelecek savaşları konu almaya başladı. Gelecek savaşları en olası teknoloji halleri ile konsollarımıza ve bilgisayarımıza taşımaya da devam ediyor. Oyunun Gold Edition sürümü, tıpkı diğer yapımlarda olduğu gibi yeni harita ve yeni savaş alanları getiriyor. Standart olarak 60 dolar üzerinden piyasaya sürüldü ve sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

            OYUNCU OYUNCUYA KARŞI

Call of Duty serisi geçmişten beri multiplayer modları sunmayı da ihmal etmiyor elbette. Oyunun ana hikaye modunda, Jonathan Irons’ın askeri şirketinde, günün en modern ordusunun bir mensubu olarak görev alıyorduk. Başlangıçta terör saldırılarına yönelik operasyonlar ile farklı yerlerde savaş alanına girerken, bir noktadan sonra Irons’ın düşmanlığı ile karşılaşıyor ve büyük Atlas şirketinin aslen neye hizmet ettiğini anlıyorduk. O noktadan sonra olaylar çok farklı şekillerde değişiyordu. Multiplayer modunda ise, tıpkı oyundaki özelliklerin aynını kullanarak savaş alanını çok daha modern ve teknolojik halde değerlendiriyoruz. Oyunda yine öncekiler gibi Team Deathmatch, Free For All gibi ana oyun modları bulunuyor. Oynanış ve atmosfer olarak Titanfall’u andıran bir yapısı var bolca teknolojik özellik olması bunun tuzu biberi oluyor. Single modunda bildiğimiz Exosuitlerin varlığı, multi modunda da devam ediyor. Perk sistemi ve Killstreak sistemi de aynı şekilde mevcut. CoD: Adwanced Warfare, hala dolu olan sunucuları ile gerçekten eğlenceli unsurlar sunuyor.

Etiketler: Call Of Duty Warfare Inceleme, Gold Edition Inceleme, oyun,

Benzer Haberler