Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Ejderha Oyunu: Uçan Ejder

Uçan Ejder (Sky Dragon), Çin yayincisi Elex-Tech tarafindan yayinlanmistir. Türkçe dil destegi ile hizmete sunulan, bir MMORPG oyunudur. Tarayici tabanli oynanan bu oyunda, yaratiklarla savasiyorsunuz, her bir yaratigi yok ettikçe ejderha yumurtal
1/17/2016 7:17:00 PM

   Uçan Ejder (Sky Dragon),  Çin yayıncısı Elex-Tech  tarafından yayınlanmıştır. Türkçe dil desteği ile hizmete sunulan, bir MMORPG oyunudur. Tarayıcı tabanlı oynanan bu oyunda, yaratıklarla savaşıyorsunuz, her bir yaratığı yok ettikçe ejderha yumurtalarına sahip oluyorsunuz.

  Eğlence yüklü  oyun nasıl oynanır? Detayları ile anlatalım.

 

                                                 UÇAN  EJDER  NASIL  OYNANIR?

 

   Adından da anlaşıldığı gibi Uçan Ejder, ejderhaların başrolde olduğu bir oyundur. Savaşta yok ettiğiniz yaratıklar sizlere yumurta kazandırıyor. Bu yumurtalar büyüyüp, gelişiyor, belli seviyeye ulaştığında, içinden daha güçlü ejderhalar çıkıyor. Cinsiyet karakterlerine de sahip olan bu ejderlere günlük görev ve etkinlikler yaptırıp, hediyeler kazanabilirsiniz. Ejderlere giydireceğiniz, çeşitli eşyalar ve takılar ile seviyelerini yükseltebilirsiniz.

    Sihirbaz, avcı, savaşçı olmak üzere 3 farklı sınıfta ejderler var. Bu ejderler ile birlikte hareket ediyorsunuz. Rakiplerinize karşı sizinle birlikte savaşıyor, yok ediyor. Savunma anında birlikte taktikler uyguluyorsunuz. Amacınız ejderleriniz ile birlikte savaşmak, yok etmek ve sonucunda yeni ve güçlü ejder yumurtaları kazanmaktır.

                                                           OYUN  İÇİ  ETKİNLİKLER

 

    Uçan ejder oyunu içinde günlük görev ve etkinlikler, zindan sistemi, grup halinde PvE savaşları, PvP savaşları gibi etkinlikler ile oyunun PRG özellikleri de bulunuyor. Avcı ejderler, oklar ile savaşıyor. Sihirbaz ejderler büyü yapıyor, savaşçı ejderler ise kılıç kullanarak savaşa katılıyor. Oyun toplu hasar ve tekli hasar olmak üzere 2 temel vuruş gücüne sahip, bu güçlere seviyeniz yükseldikçe, yeni skiller ekleniyor, daha çok güçleniyorsunuz. Seviyenizin yükselmesi, savaş gücünüzü arttırıyor.

 

    Uçan Ejder, savaşçı ruhunuza güç katan, motive eden, kontrolün sizde olduğu, eğlenceli bir oyundur. Oyun sayesinde bulunduğunuz sıkıcı ortamdan uzaklaşarak, kendinizi yenileme fırsatına sahip olursunuz. Rahatlamanızı sağlayan, size yeni heyecanlar yaşatan bu oyunu çok seveceksiniz.

 

   

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Uçan Ejder oyna, Uçan Ejder üyelik,

Benzer Haberler