Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

En İyi Titan: TITANFALL

Gerçekle aranızdaki konsolu unutturan birçok oyun arasında bazıları vardır ki bu boyutu fazlasıyla aşar. Kendini aşmış oyunlardan biri yine karşımızda peki Titanfall oyunu nasıl bir oyun ve nasıl oynanıyor?
20.1.2016 13:58:00

                                      

Gerçekle aranızdaki konsolu unutturan birçok oyun arasında bazıları vardır ki bu boyutu fazlasıyla aşar. Kendini aşmış oyunlardan biri yine karşımızda peki Titanfall oyunu nasıl bir oyun ve nasıl oynanıyor? Hep birlikte oyunun yapıcısıyla beraber inceleyelim.


Yapımcısı kimdir?

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunun Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılmakta. Call of Duty oyunundan hatırlayacağınız yapımcı, bu oyunla çıkışını sürdürerek birçok oyun tutkununu saflarına katmış.

Ne tür bir oyundur?

Çok oyunculu ve tek oyunculu bölümlere sahi olan oyun,  Fps (fırs person shooter) olma özelliği taşımakta. Bu türü açıklayacak olursak, çevreye karakterin gözünden bakabildiğiniz oyun türü olarak belirtebiliriz.

Nerede oynanır?

Windows tabanlı işletim sistemlerinde oynanabilen oyun, Xbox ve Windows 7 üzeri bilgisayarlarda oynanabilmekte. Oyun gereksinimi olarak karşımızı en az 4 Gb ram ve iki çekirdekli bir bilgisayar çıkıyor. Unutmadan minimum 512 mb’lık ekran kartını da eklemeliyiz.

Nasıl oynanır?

Harika görsel özelliklere sahip Titanfall oyunu nasıl oynanır dediğimizde öncelikle oyunun nerede geçtiğinden başlayalım. Oyun, gelecek zamandaki uzayın bilinmeyen bölgelerinde hüküm sürmekte. Bilim kurgu konusunda zafiyeti olan oyun severlerin oyunun bu yönünü seveceği kesin gibi. Oyunda temel amaç sömürgeleşmiş ileri uzayda titanlara ulaşıp onu öldürmek. Karakterin birbirinden farklı özellikleri ile bunu çok çeşitli yollardan yapabilirsiniz. Bu oyunda zıplayabilir, duvar üzerinde yürüyebilir ve ters takla atabilirsiniz. Online ve multiplayer olarak oynanabilen oyunda, en iyisi olmak sizin tecrübenize ve oyunlarla olan ilginize bağlı.

Binlerce oyun severin tutkunu haline geldiği Titanfall oyunu nasıl bu kadar popüler olabildi? Cevap grafiklerin detayında ve diğer oyunlara oranla daha fazla hareket sahibi olan karakterlerin kalitesinde gizli. Henüz oynamadıysanız vakit kaybetmeden tutkunu olacağınız bu oyunu deneyin.

 

               

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Titanfall oyna, Titanfall hile, Titanfall ücretsiz,

Benzer Haberler