Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Gladiatus Oyun Incelemesi

Gladiatus oyunu onlarin destansi ve cesur yasamlarini onlarin sanina yarasir bir biçimde sizlerin begenisine sunuyor.
1/5/2016 9:33:00 PM

Latince "gladiator" kökünden gelen "kılıç ustası" anlamına gelen bir kelime. Romalıları eğlendirmek için bir nevi canlı televizyon yada sonuçları gerçek bir tiyatro misali birbirleriyle savaşan savaş esirleri ve kölelere verilen isim. Fışkıran kanların şaşırtıcılığı ile beslenen gözü dönmüş kalabalığa kendini beğendirmeye çalışan kendileri esir ama ruhları özgür savaşçılar. Çocuklara hikayeler şeklinde anlatıldılar. Görkemli romanlara konu oldular. Sonra efsanevi filmlere dönüştüler. Dizi olup her bölümde heyecan fırtınası estirdiler. Ve nihayetinde oyunların vazgeçilmez temalarından biri oldular. Gladiatus oyunu onların destansı ve cesur yaşamlarını onların şanına yaraşır bir biçimde sizlerin beğenisine sunuyor. Okların Roma'nın kavuran güneşini gölgelediği, kılıçların parlaklığının gözleri aldığı, haykırış ve çığlıkların yükseldiği bu çekici oyunu gelin birlikte analiz edelim;

   Gladiatus oyununun içeriğinde neler var?

   Arena savaşlarının ve heyecanlı maceraların ışıldadığı bir browser oyunuyla karşı karşıyayız.Oyun hayatta kalabilmek için özen ve dikkat göstermeyi ihmal etmememiz gereken bir içeriğe sahip.

   Nasıl kazanırsınız?

Altın ve tecrübe kazanmak için yapmanız gereken görevleri tamamlamak. Çeşitli kıyafet ve silahlar ile daha kudretli bir gladyatör olmak istiyorsanız görevlere mutlaka zaman ayırmalısınız. Eğitim almanız, zor görevlerin altından kalkmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

  Ücret vermek zorunda mısınız?

 Oynayacağınız bu oyun ücretsiz bir tarayıcı oyunu olduğundan ücret vermek zorunda değilsiniz.

  Bir öneri

 Şayet oyundan çıkmadan önce bir işe girme kurnazlığını gösterirseniz, oyun kapalıda olsa çalışmayı sürdüreceğiniz için altın kazanabilir böylelikle yeni silah alımlarınızda daha eli bol kararlar alma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca 1000 tane farklı eşya seçeneğinin hikmetlerinden faydalanarak karakterinizi kendi zevkiniz doğrultusunda özelleştirerek oyundan alacağınız keyfi arttırabilirsiniz.

    Gladiatus oyunu güzel zaman geçirmeniz ve zaferin görkemini oturduğunuz yerden yaşayabilmeniz için iyi bir fırsat.

Etiketler: Gladiatus oyunu indir, Gladiatus Oyun ücretsiz oyna,

Benzer Haberler