Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Goal United 2015

Goal United 2015, Hamburg merkezli Northworks Software GmbH tarafindan üretilmistir. Oyunun su anki yayinciligini da Northworks Software GmbH üstlenmistir.
1/5/2016 10:46:00 PM

Goal United 2015 Nasıl Ortaya Çıktı?

Goal United 2015, Hamburg merkezli Northworks Software GmbH tarafından üretilmiştir. Oyunun şu anki yayıncılığını da Northworks Software GmbH üstlenmiştir. Firma misyonunu olağanüstü derinlikli online spor oyunları geliştirilmesi olarak açıklamıştır. Bu amacına da ulaşmıştır çünkü oyunları dünya çapında yüz binlerce kullanıcı tarafından oynanmaktadır.

Goal United 2015’in geliştirilmesinde ve yayınlanmasında Northworks Software GmbH firmasının yanı sıra Travian Games GmbH firması da katkı vermiştir. Travian Game GmbH, dünya üzerinde tarayıcı oyunları yapma konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Bu iki uzman firmanın ortak çalışması sonucunda çok kaliteli bir futbol oyunu olan Goal United 2015 ortaya çıkmıştır.

Oyun Hakkında

Oyun online olarak internet tarayıcısı üzerinden oynanan bir strateji oyunudur. Amaç sahibi olduğunuz (aynı zamanda menajeri) kulübü büyüterek şampiyonluklara ulaşmaktır. Oynanış olarak basit gibi gözükebilir ancak birçok olayın kontrolü size bırakılmış ve bu kontrol başarılarınızı doğrudan etkilemektedir.

Bu aşamada oyundan birkaç bölüme bakalım

Stadyum Kompleksi

Bu bölümde oyundaki kulübümüzün tesis yatırımlarını yapmaktayız. Stadyum inşaatından alt yapı sahasına, antrenman tesislerinden sağlık merkezine, otopark alanından kulüp mağazasına kadar birçok seçenek düşünülmüştür.

Canlı Yayın

Bu bölümde kulübümüzün yaptığı maçı canlı olarak takip ediyoruz. Ancak oyun bize sadece maçı izleme şansı tanımıyor. Canlı olarak taktik değiştirme, oyuncu değişikliği gibi müdahalelerle oyunu yönlendirebiliyoruz.

Diziliş

Bu bölümde takımımızla ilgili kararları veriyoruz. 4-4-2 mi 4-3-3 mü yoksa başka bir taktikle mi mücadele edeceğiz bunun kararını bu bölümde veriyoruz. Sadece diziliş ayarlaması bu bölümde yapılmıyor. Kaptanın kim olacağı, frikikleri veya penaltıyı kimin kullanacağı bu bölümde belirleniyor. Takımınızın kontra atak mı yoksa defansif bir oyun yapısına mı sahip olacağı bile size bırakılıyor.

Goal United 2015 oyunu futbol menajerlik oyunu severler için ilk tercih edilebilecek oyunlar arasında. Gerçek kişilere karşı sizlerde futbol becerinizi Goal United 2015 aracılığı ile sergileyebilirsiniz.

Etiketler: Goal United 2015, Goal United 2015 indir, Goal United oyna,

Benzer Haberler