Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Her Story Oyununu İnceleyelim

Oyun oynamak bazı insanlar için zaman kaybı iken bazıları için yaşama sebebi olabiliyor.
8.1.2016 11:10:52

Oyun oynamak bazı insanlar için zaman kaybı iken bazıları için yaşama sebebi olabiliyor. Tabi ki kimseye bir oyuna sanki onun için yaşıyormuşçasına bağlı olmayı önermiyoruz fakat gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi iyi kullanan profesyonel yazılımcılar sayesinde başından ayrılmak istemeyeceğiz oyunlar da keşfedilmemiş değil. Bu oyunlardan biri olan ve çok beğeni alan her story oyununu sizin için inceledik. 

Her story oyununu incelediğimizde görüyoruz ki Her şeyden önce oyun bildiğimiz oyunlara kıyasla tamamen farklı ve kendi tarzına sahip. Oyun bir bilgisayar ekranı  görüntü ile start alıyor. 1990’lı yıllara ait eski bir bilgisayar…O yıllarda yapılmış bir sorgulamanın görüntüleri mevcut. Zaten oyunun amacı da o yıllarda kaybolan kocasından dolayı defalarca sorgulanan kadının ifadelerindeki ipuçlarını yakalayarak,  bu ipuçları ile ilerleme esasına dayanıyor. Oyun bu yönüyle hem farklılığını ortaya koyarken hem de basit tarzı ile ilgi çekiyor. Adeta internette bir şey ararcasına aramalar yaparak ilerliyorsunuz ve yakaladığınız ipuçları yeni yeni kapıları açıyor. Bu kapıları bulup aralarındaki bağlantıları kurmak ve olayı aydınlatmak ana amaç…

Burada önemle altını çizmemiz gereken nokta ise yaptığınız aramalarla ulaştığınız vidyolar arasında ilerlerken sonrasında olaylar iç içe geçmeye başlamasıyla geri dönerek tekrar bulmak istediğimiz vidyolar için zorlanmanız. Bu yüzden söz konusu vidyoları kendiniz istediğiniz şekilde etiketleyebiliyorsunuz. Tekrar incelemek istediğinizde de kendi verdiğiniz etiketlerle de arama yapabiliyorsunuz. Size tavsiyemiz var olan etiket kolaylığını es geçmemeniz çünkü daha sonra aradığınız videoları bulmakta bir hayli zorluk çekebilirsiniz. Kolaylıklardan biri ise alt kısımdaki panele istediğiniz vidyoları yerleştirebilir ve kendinize göre sıralayabilirsiniz. Eleştirmenler tarafından da son zamanlarda en enteresan oyunlar arasında görülen her story sizi gerçek hayatınızdan bir kısım uzaklaştırırken başka bir gerçek hayata sürükleyecek gibi duruyor. 

Etiketler: Her story oyunu, her story oyna, her story indir,,

Benzer Haberler