Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Heroes of The Storm Oyun Rehberi

Blizzard sirketinin tasarladigi ve sadece bilgisayarlarda oynanabilecek çevrim içi çok oyunculu savas alani sinifi yeni kusak oyunlardan olan Heroes of The Storm, Microsoft Windows ve Mac OS X uyumludur.
1/6/2016 11:16:00 PM

Blizzard şirketinin tasarladığı ve sadece bilgisayarlarda oynanabilecek çevrim içi çok oyunculu savaş alanı sınıfı yeni kuşak oyunlardan olan Heroes of the storm microsoft windows ve mac os x uyumludur. Oyunun başlıca karakterleri yirmi yıldır oyunlar geliştiren Blizzard Entertainment’ın Warcraft, Diablo ve Starcraft oyunlarından esinlenerek oluşturuldu.

            Heroes of the storm oyun rehberine giriş yapacak olursak:

Heroes of the Storm ücretli mi?

            Oyunu oynamak için ücret ödemenize gerek yok. Bununla birlikte oyunda online alımlar yapılabilir, kahramanları daha göz alıcı gösterecek kostümler satın alabilirsiniz. Oyun 2014 yılında test kullanımına sunuldu.

                Oyunun Başlıca Karakterleri:

            Heroes of the storm Blizzard Entertainment’ın en bilinen üç oyunu olan Warcraft, Diablo ve StarCraft serisinin kahramanlarını içeriyor. Warcraft serisinden Arthas, Malfurion, Muradin, Tyrande, Uther seçebileceğiniz başlıca kahramanlar. Diablo serisinden ise Barbarian, Demon Hunter, Diablo, Tyrael ve Witch Doctor’la oynayabilirsiniz. StarCraft serisinden ise Abathur, Kerrigan, Nova, Raynor, Zeratul gibi karakterleri seçebilirsiniz.

            Heroes of the Storm’da level atlama:

            Oyunda yükseldiğiniz her seviyede yeni nitelikler edinip ödül olarak kazandığınız altınlar sayesinde kahramana özgü yeni misyonlarla heyecanlı maceralara atılabilirsiniz. Heroes of the Storm oyun oynama sırasında size verilen misyonları yerine getirmek suretiyle tecrübe puanı da elde edebilir ve bu puanlarla kahramanlarınıza farklı kostümler seçebilirsiniz.

            Özel binek rehberi:

            Oyunda bineklerin ne işi var diye hayret etmiş olabilirsiniz fakat oyunda süratli olmanın önemli olduğunu göz önünde tutan Blizzard binek seçebilme opsiyonunu da eklemiş. Seçilen binekler oyun karakterleri tarafından kullanılabilecek. Başlangıçta binek olarak at ücretsiz sunulurken öteki binek seçenekleri online olarak satın alabilirsiniz.

            Heroes of the storm oyun kahramanları ile maceradan maceraya koşabileceğiniz bu oyunu herkese tavsiye ediyoruz.

 

Etiketler: Heroes of the Storm, Blizzard,,

Benzer Haberler