Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

IBLIS AVCISI OLMAK ISTER MISINIZ?

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklasmanin en kisa yolu kimi zaman büyük eglence kaynagi kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir is olabiliyor.
1/8/2016 4:33:00 PM


Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanın en kısa yolu kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor. Oyunlarda, bazen kazanacağınız bir can, toplayacağınız bir kaç puan ve açılan seviyelerle gelişen senaryo sizi mutlu ederken farklı stratejiler üstüne düşünmekte sizlere tam bir beyin jimnastiği oluyor. İblis Avcısı, iyi vakit geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli ve yeni oyunlardan bir tanesi. Aslında bir beceri oyunu. Beceri oyunları en çok tercih edilen kategorilere girmektedirler. Çünkü başardıkça ve başaramadıkça devamı gelsin istersiniz. Seviyeler kısa soluklu ve bir puana bağlıdır. Seviyelerdeki kısa süreç, oyun severlerin aynı seviyeyi tekrar etme veya kaldığı yerden devam etme isteğini kamçılamak için güzel bir strateji unsurudur. Şimdi bu oyunun konusu hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

İblis Avcısı Oyun Konusu (Senaryosu)

İblis avcısı oyunu, bir hedef vur oyunudur. Bu oyunda amaç, sarı topları gererek hedef aldığınız iblisleri aşağı düşürmektir. Her başarılı seviye sizin için yeni bir seviyenin açılmasını sağlayacaktır. Oyunun içinde iblislere ek olarak yıldız ögeleri kullanılmaktadır. Eğer toplarınızı yıldızlarıda hedef alarak gerip iblis düşürmeyi başarırsanız üç yıldız topladığınızda bu puan durumunuzada yansıyacaktır. Bu beceri oyunuyla herkes keyifli vakit geçirebilir. İşin seviyelendirme kısmı siz oyun severleri oyunda tutmak için kullanılan geliştirici firma taktiklerinden biridir. İşi eğlenceli kısma getiren ve sizleri hırslandıran bu durum oyunun konusuylada birleşince tam bir ustalık işine dönüşüyor. Bunlara ek olarak, iblis avcısı oyunu fareyle oynanan bir oyundur. Kısaca, farenin sol tuşuyla sarı topları iblislere fırlatıp yıldızları toplamayı başardığınızda oyunun galibi olursunuz. Çok kolay değil mi? Şimdi var mısınız iblis avcısı olmaya?

 

 

Etiketler: Iblis avcisi oyunu, iblis avcisi oyna, iblis avcisi indir, ,

Benzer Haberler