Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

İBLİS AVCISI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanın en kısa yolu kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor.
8.01.2016 16:33:00


Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanın en kısa yolu kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor. Oyunlarda, bazen kazanacağınız bir can, toplayacağınız bir kaç puan ve açılan seviyelerle gelişen senaryo sizi mutlu ederken farklı stratejiler üstüne düşünmekte sizlere tam bir beyin jimnastiği oluyor. İblis Avcısı, iyi vakit geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli ve yeni oyunlardan bir tanesi. Aslında bir beceri oyunu. Beceri oyunları en çok tercih edilen kategorilere girmektedirler. Çünkü başardıkça ve başaramadıkça devamı gelsin istersiniz. Seviyeler kısa soluklu ve bir puana bağlıdır. Seviyelerdeki kısa süreç, oyun severlerin aynı seviyeyi tekrar etme veya kaldığı yerden devam etme isteğini kamçılamak için güzel bir strateji unsurudur. Şimdi bu oyunun konusu hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

İblis Avcısı Oyun Konusu (Senaryosu)

İblis avcısı oyunu, bir hedef vur oyunudur. Bu oyunda amaç, sarı topları gererek hedef aldığınız iblisleri aşağı düşürmektir. Her başarılı seviye sizin için yeni bir seviyenin açılmasını sağlayacaktır. Oyunun içinde iblislere ek olarak yıldız ögeleri kullanılmaktadır. Eğer toplarınızı yıldızlarıda hedef alarak gerip iblis düşürmeyi başarırsanız üç yıldız topladığınızda bu puan durumunuzada yansıyacaktır. Bu beceri oyunuyla herkes keyifli vakit geçirebilir. İşin seviyelendirme kısmı siz oyun severleri oyunda tutmak için kullanılan geliştirici firma taktiklerinden biridir. İşi eğlenceli kısma getiren ve sizleri hırslandıran bu durum oyunun konusuylada birleşince tam bir ustalık işine dönüşüyor. Bunlara ek olarak, iblis avcısı oyunu fareyle oynanan bir oyundur. Kısaca, farenin sol tuşuyla sarı topları iblislere fırlatıp yıldızları toplamayı başardığınızda oyunun galibi olursunuz. Çok kolay değil mi? Şimdi var mısınız iblis avcısı olmaya?

 

 

Etiketler: İblis avcısı oyunu, iblis avcısı oyna, iblis avcısı indir, ,

Benzer Haberler