Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Karanlik Isik Ucuz Külçe Satin al

Türkiye'nin çok oynanan MMORPG oyunlari arasinda yer alan Karanlik Isik, aksiyon ve heyecan dolu macerasina dur demiyor.
7/26/2016 4:08:50 PM

Türkiye'nin çok oynanan MMORPG oyunları arasında yer alan Karanlık Işık, aksiyon ve heyecan dolu macerasına dur demiyor. Zamanı ele geçirmeye çalışan gölge ordusuna karşı koymaya çalışan kahramanların oyunu Karanlık Işık, yeni sunucularıyla oyuncuların sürekli takip ettiği bir oyun haline geldi.


Gün içerisindeki bazı etkinliklerde birlik olmanın faydasını gören oyuncular, mutlaka ama mutlaka, hayatta kalmanın zor olduğu Karanlık Işık dünyasında bir birliğin içinde yer almalılar. Ayrıca oyun içinde bulunan Külçe ile daha fazla güç ve item elde edebilirsin ! uygun fiyatlı Karanlık Işık Külçe satın al, karlı çıkan sen ol !


Aksi halde dünyanın kaotik güçleri ve canavarlarını bazen tek başına yenmek imkansız. Birlik içerisindeki kahramanlar, birbirlerine bu tür yüksek seviyedeki ve güçlü yaratıkları öldürmek, içlerinden çıkan büyük hazinelere ulaşmak için de bir araya geliyor ve karakterlerini, binek ve petlerini güçlendirecek muhteşem ödüllerin sahibi oluyor.Hegamonya Savaşı 'nda krallığı alan birlik, kazandığı ganimetleri oyuncularıyla paylaşıyor. Aynı zamanda ana ekranda da 1 hafta boyunca birliğinin ismi tüm oyuna duyuruluyor. Birlik olmanın hem savaşlara hem de karakterin güçlenmesine çok büyük etkileri var tabii. Petin ve bineğin de gelişimi için oyun içinde bir çok farklı taşın, büyünün, eşyanın kullanılması gerekiyor.


Karakterler görevlerden gelen hediyelerin yanı sıra, günlük takip edilen etkinliklerden gelenler ve kendi savaşları boyunca buldukları eşyalarla kendilerini geliştirebiliyorlar. Ama tabii fazladan gelen hediye göz çıkarmaz, o nedenle birliklerin katıldığı büyük savaşlarda etkin rol oynamak çok önemli.


Daha önce de birlik savaşlarından bahsetmiştik ama Karanlık Işık oyuncuları bireysel olarak oyuna devam ederken birliğin gücünden çok fazla yararlanamıyorlar.


Bu basın bülteninde Birliklerin önemini ve Hegamonya Savaşı'nın değerinin üzerinden geçtik. Bir sonraki bültende yepyeni etkinlikler, oyundan haberler ve oyuncuların ihtiyaçlarından bahsediyor olacağız.


Eğer bunlar bende varım diyorsan ey Kahraman, Karanlık Işık dünyası seni bekliyor! Üstelik Online Oyun farklıyla %100 Güvenli Karanlık Işık Külçe satışı seni bekliyor.


Etiketler: Karanlik Isik Külçe, Ucuz Karanlik isik Külçe satin al, ,

Benzer Haberler