Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Kingdom Online Incelemesi

Bir oyunu sizin için efsane kilan nedir? Gündelik hayatta, sizin gerçekliginizde yasamanizin mümkün olmadigi durumlari olaylari size sanal boyutta yasatmasi mi?
1/9/2016 1:49:11 PM

 

    Bir oyunu sizin için efsane kılan nedir? Gündelik hayatta, sizin gerçekliğinizde yaşamanızın mümkün olmadığı durumları olayları size sanal boyutta yaşatması mı? Onun içine girdiğinizde dışınızdaki detayların ağırlığından sizi azat etmesi mi? Yada kahramanıyla özdeşleşmenin karşı konulamaz hazzını vaat etmesi mi? Zamanın o can sıkan kasvetinden, yaptığınız işin yada ödevin stresinden sizi özgür kılması mı? Kim bilir belki de hepsidir. Bir oyun düşünün ki size bambaşka bir dünya kendinize has bir gerçeklik sunuyor. Sizi içine öyle bir alıyor ki dışınızdaki şeyler o an bağlayıcılıklarını yitiriyorlar. Kahramanının yada kahramanlarının gitgide size benzediğini düşünmenize neden oluyor...Kingdom Online. Yapımcısı NTT game. Oyunun tamamı Türkçe olarak karşımıza çıkıyor. Peki sonra ne oluyor? hadi birlikte göz atalım;

    Oyuna Başlarken   

  Oyuna başladığınızda yapacağınız ilk şey bir karakter oluşturmak.

    Dört Sınıfla yüz yüze geleceksiniz

  Kingdom Online oyununda sizi dört sınıf karşılayacak:

1.Savaşçı

2.Suikastçi

3.Büyücü

4.Şifacı

Karakterinizin kılığına kıyafetine bakma arzusu içerisine girerseniz, seçim ekranında eşya ön izleme bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Karakterinizin ismi ve cinsiyetini belirlemenizin hemen ardından görünüş kısmındaki seçeneklerin bolluğunu görüp keyiflenebilirsiniz. Karakterinizi nihayete erdirmenizin hemen ardından artık oyuna geçebilirsiniz. Geleneği bozmayıp girişte anlatılan hikayeyi seyre dalmanızın hemen akabinde Eğitici seçeneğiyle karşılaşacaksınız, zira oyuna yeni başladınız ve eğitim şart.

Peki kaç materyale sahipsiniz?

Dört materyale sahipsiniz: maden,yiyecek,işçi,odun. Bunlarla karargahınızı oluşturup bir kışla inşa etmeniz gerekecek. Kışlalarda dört kısma ayrılıyor:Suikastçi,Cleric,Büyücü,Savaşçı. Askerleri eğitiyorsunuz. İnşaat ise size tecrübe puanları kazandırıyor. Diğer bölgelere gidip materyal toplamaktan çekinmenize hiç gerek yok. Karakterinize geri döndüğünüzde yönlendirmeleri takip ederek oyunu kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

   Görevlerin birbirlerinden bağımsız ilerlemediği ve yönlendirmelerin anlaşılır olduğu  Kingdom Online oyunu sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

 

 

Etiketler: Kingdom Online oyna, Kingdom Online indir,

Benzer Haberler