Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Kingdom Oyununda Ödüllü Turnuvalar Basladi!

Uzunca bir zamandir bahsetmis oldugumuz Kingdom Online Turnuva Sistemi betasi bu hafta yapilacak yama ile aktif oldu!
3/23/2015 8:16:11 PM

Kingdom Online pek çok oyuna benzese de bazı özellikleri bakımından diğer oyunlardan ayrılıyor kingdom Online Elmas gold npoints ürünlerini kabasakalOnline.com'dan satın alabilirsiniz

Her hafta sıralamaya göre en iyi 16 takımın katılacağı turnuvalarda sıralamaya giren takımlar birbirinden güzel oyun içi ve ay sonunda yapılacak ve sadece hafta Şampiyonlarının yer alacağı Ay Şampiyonası'nda 1. olan takımı fiziksel ödüller bekliyor.

Peki Turnuva Sistemi nasıl işleyecek?

Her hafta Perşembe gününden itibaren oyuncuların kendi aralarında gerçekleştireceği Kışla Savaşı mücadeleler ile aldığı puanlarla ertesi hafta Çarşamba gününde sıralamaya giren 16 takım Pazar günleri turnuvaya katılmaya hak kazanacak. Eliminasyon sistemi ile gerçekleştirilecek olan mücadeleler sonunda 1./2./3. olan takım oyun içi ödüller kazanıyor.

Şimdi gelelim ilk hafta mücadelelerine.

12 Mart Perşembe tarihinden 18 Mart Çarşamba saat 23:59'a kadar takım bazında Kışla Savaşları'ndan puan toplayıp, her sunucuda haftalık sıralamaya giren en iyi 16 takım seçilecek ve 22 Mart Pazar saat 15:00'de başlayacak olan turnuvaya katılmaya hak kazanacaktır.

22 Mart tarihinde kadar oyun içerisinde sağ üst kısımda bulunan kısayollardan "Tournament" sekmesine tıklayarak müsabakaya katılan takımları ve eşleşmeleri görüntüleyebileceksiniz.


Mücadeleler Son 16 aşamasından başlayacak ve Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadelesi aşamalarını geçecektir ve Final mücadelesi sonunda ise haftanın Şampiyonu belirlenecek.

Ödüller

1. takımın oyuncularına 3 adet Eşya Koruma Taşı, 2 adet Şans Tılsımı ve 75 Gem (Liderin seçtiği 4 oyuncuya)
2. takımın oyuncularına 2 adet Eşya Koruma Taşı, 1 adet Şans Tılsımı ve 50 Gem (Liderin seçtiği 4 oyuncuya)
3. takımın oyuncularına 1 adet Eşya Koruma Taşı ve 25 Gem (Liderin seçtiği 4 oyuncuya)


Haftanın Şampiyonları belirlendikten sonra sıra Aylık Turnuva'ya geliyor. Aylık turnuvada ise haftalık turnuvaların kazananları mücadele edecek. Bu büyük turnuvada da kazanan takım daha sonra belirlenecek olan fiziksel ödülleri kazanıyor. Aylık turnuvalar Nisan ayından itibaren yapılmaya başlanacaktır.

Birbirinden heyecanlı mücadelelere tanıklık edeceğimiz turnuvalar için hazır olun!

Not: Fikstür belli olduktan sonra hiç bir şekilde oyuncu değişimi yapılmayacaktır. Bu sebeple Perşembe gününden önce takımlarınızı hazır etmeniz gerekmektedir.

Etiketler: kingdom online, elmas, kingdom, kingdom npoints,

Benzer Haberler