Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Kiyamet Savasçilari Oyunu

Kiyamet savasçilari oyunu, günümüzün popüler oyunlarindan biridir. Oyun genel olarak ortaçag temalidir.
1/11/2016 2:51:00 PM

Kıyamet savaşçıları oyunu, günümüzün popüler oyunlarından biridir. Oyun genel olarak ortaçağ temalıdır. Oyunda çok sayıda farklı yer bulunur, bunlara; dondurulmuş yaylalar, korkutucu mağaralar, gizemlerle dolu ormanlık araziler, oldukça kalabalık yapılı şehirler örnek olarak verilebilir. Oyunda bir karaktere sahip olmaktasınız ve bu karakteri yöneterek oyunu sürdürmektesiniz. Karakteriniz bazı samanlarda oyunla savaşlar yapmaktadır, önemli olan bu zorlu savaşları başarı ile bitirmektir.

Bilinmesi gereken temel bilgiler

ARPG tarzı olan oyunlardan bir tanesidir. Kıyamet savaşçıları oyununda yapılan temel işlevlerden bir tanesi çıkan canavarları öldürmektir.

Görevler

Oyunda görevler vasıtasıyla yönlendirilirsiniz, bu şekilde oyunun devamlılığı sağlanır. Oyunda ana görevler, yan görevler, günlük görevler ve birlik görevi mevcuttur. Görevler doğrulturunda ilerlemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Zindan ve kanatlar

Oyunda zindanlar ve kanatlar bulunur. Zindanlar birden fazladır, örnek olarak Kaos Toprakları, ölüm tapınağı, şeytan çukuru, Ejderha Diyarı verilebilir. Her biri birbirinden heyecanlı ve zevkli yerlerdir. Kanatlar savaş gücünü artıran ve yüksek oranda estetik güzellik katan bulgulardır. Karakteri kanatlandırmak oyunda önem taşıyan durumlardandır. Hem eşsiz ve havalı bir güzelliğe bürünürsünüz hem de gücünüz kayda değer miktarda artar.

Sınıflar

Oyuncular belli bir düzeye eriştikleri takdirde sınıf geliştirebilirler. Bu sınıflara ise savaşçı, şövalye, okçu, avcı, korucu, nişancı, usta büyücü, paladin örnek verilebilir. Bunların yanı sıra oldukça iyi sınıflar de yer almaktadır.

Birlikler

Kıyamet savaşçılarında birlikler vardır, birliklere üye olmak haklarınızdan biridir. Birlikler sayesinde yeni arkadaşlıklar edinmeniz ve bu şekilde oyununuzu şenlendirmeniz mümkündür. Birlik için savaşılır ve Lordlar ile savaşma esnasında birlikten parti kurmak mümkündür.

Nalbant

Teçhizatlar geliştirilebilir, işleme seviyesine göre var olan teçhizatların görünümünde farklılıklar olur. Özel güç aktifleştirmek ise ancak bütün bileşenlerin toplanmasıyla olur.

Etiketler: Kiyamet Savasçilari oyna, Kiyamet Savasçilari hile,

Benzer Haberler