Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Knight Online 10. Yilina Özel Etkinliklerle Heyecan Devam Ediyor!

6 Muhtesem Etkinlikle Milyonlarca Oyuncu 10. Yilini Kutlayacak!
9/24/2014 2:09:29 PM

Etkinlik süresi: 23 Eylül 2014 – 23 Ekim 2014

Birinci Etkinlik: Harf Toplama Etkinliği

Savaş alanlarında kestiğiniz her rakipten ½20 ihtimalle harfler düşecek ve her güne özel belirlenen harfleri toplayıp ‘Julian’a götürerek ‘Knight 10th’ isimli eşyayı alabileceksiniz. Eğer birden fazla ‘Knight 10th’a sahip olabilirseniz çekilişe katılım muhteşem hediyeler kazanma şansınız olacak!

Her sunucuda en çok ‘Knight 10th’ eşyasına sahip olan oyuncu +7 Rosetta Armor Set ve 1 ader Trina kazanacak. Aynı zamanda sıralamadaki ilk 5 kişi 30 Günlük War Premium; 6. Ve 10. Sıralar arasındaki oyuncular da 3 adet Dragon Box eşyası kazanacak.

İkinci Etkinlik: İşgal Etkinliği

8 saatte bir 5 Boss tarafından işgal altına alınacak olan Ronark Land ve Ardream bölgelerini kurtarmak için Boss’ları öldürün! Eğer kutu size veya partine düşerse muhteşem ödüller elde edeceksiniz.

Karşılaşacağınız Boss’lar; Shaiten, Forgotten Princess, Corrupt Governor, Devil Sword Sultan ve Scorpion King!

Üçüncü Etkinlik: Rütbeni Bil Etkinliği

Rütbenizi ve dolayısıyla tecrübenizi diğer oyunculara gösterin ve Achievement ekranında ünvanınız yayınlansın.  1 senelik, 4 senelik ve 8 senelik oyuncular sahip oldukları seneye göre Beginner, Expert ve Master unvanlarını alacaktır.

Dördüncü Etkinlik: Rulet Etkinliği

Moradon değişiyor! Bu etkinlikte karakteriniz öldüğünde EXP kaybınız %12 azalacak. Aynı zamanda yaratıkları keserken EXP  Jackpot aktif olacak.

Beşinci Etkinlik: Geri Dönüş Etkinliği

60 gün boyunca oyuna giriş yapmamış olan oyunculara muhteşem avantajlar bu etkinlikle geliyor! Oyuna giriş yaptığınızda karakter isminizin başında ‘R’ eklenecektir. Bu amblem size 14 gün için +2 National Point, +%20 Exp ve +300 Ağırlık kazandıracak.

Altıncı Etkinlik: Logos Kutlaması

Her iki ırk için de haritalarda Logos ilüzyonu belirecek ve 9 saate bir rastgele ortaya çıkacak olan Logos’a tıklayan oyuncu aşağıdaki bufferlardan birini elde edebilecek!

Hasar Artışı

Defans Artışı

Tecrübe Puanı Artışı

NP Artışı


Siz de muhteşem Knight Online etkinliklerine katılın, güçlenme fırsatlarını ve birbirinden iyi ödülleri kaçırmayın!

Knight Online Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin; tıklayınız.

Etiketler: knight online, cash satin al, online oyun, epin ,

Benzer Haberler