Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Legend Online Hakkinda

Legend Online karakterleri arasinda savasçi, büyücü, yayci gibi karakterler var. Bu karakterlerinin her birinin kendine has özellikleri vardir.
1/9/2016 5:46:00 PM

Bilgisayarınıza kurulum yapmadan online olarak tarayıcınızdan oynayabileceğiniz Legend Online MMORPG oyundur. Sosyal ortam uygulaması Facebook ile giriş yapabildiğiniz oyuna, ordunun efendisi olarak hükmedebilir kargaşa içinde bulunan dünya için savaşarak çözüm üretebilirsiniz. Yapacağınız mücadele ile insanlığın devamını sağlayacak barışın sağlayıcısı olacaksınız.

DAHA GÜNCEL DAHA ÜSTÜN

Legend Online kullanıcılarına daha keyifli ve üstün oyun deneyimi yaşatabilmek için yeni sürümünü kullanıcıların kullanımına sunuldu. Kullanım keyfi artan Legend Online özellikleri de daha keyifli hale geldi. Yeni yüzü ile kullanıcılar için özel seçenekler sunan oyun önceki özellikler yine olduğu gibi kullanımdadır. Buna ek olarak gökyüzü,  mor kristal madeniz ve peri sistem, gibi yeni sistemler eklenerek kullanıcıların kullanımına sundu.

GÜÇLÜ KARAKTERLER GÜÇLÜ SİSTEMLER

Legend Online karakterleri arasında savaşçı, büyücü, yaycı gibi karakterler var. Bu karakterlerinin her birinin kendine has özellikleri vardır. Düşmanlarına karşı gizemli büyüler kullanan büyücünün yanında düşmanlarının korkulu rüyası yayı ile savaşmaktadır. Savaşçı karakteri ise devasa kılıcı ile dünyanın lordu olmak için mücadele etmektedir. Siz de kendinizi özdeşleştirdiğiniz karakter ile düşmanlarınız ile savaşabilir, mücadelenizi gösterebilirsiniz. Benzer oyunlardan birçok özelliği ile ayrılarak öne çıkan Legend Online sahip olduğu sistemleri ile de kullanıcılarına keyif ve eğlenceyi sunuyor. Gökyüzü, çiftlik, amfi tiyatro, ordu ve akademi gibi özel sistemleri kendisini diğer oyunlardan ayıran ve kullanıcılarına özel ortamlar sunan sistemler olarak öne çıkıyor.

SAVAŞARAK GÜÇLENİN

Oyun içerisinde güçlenmek için daha çok savaşmalı ve savaşarak tamamladığınız görevler ile elde ettiğiniz eşyaları kullanarak daha güçlü bir savaşçı olacaksınız. Güçlenmek için savaşmanın dışında çiftlikte ürün yetiştirme, kader sistemi, teknoloji sistemi ve kahraman yetiştirme ile de savaş içerisinde avantaj elde edebilir düşmanlarınızla daha etkili savaşabilirsiniz.

 

Etiketler: Legend Online karakterleri, legend online oyna,

Benzer Haberler