Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Lego Marvel Super Hereos Oyun Inceleme

Legolar, hepinizin çocukluk döneminde bir zaman elimizden düsürmedigimiz ve nerede olsa belki de her zaman oynayacagimiz, içimizi kipir kipir eden oyuncaklar.
1/9/2016 7:52:00 PM

Legolar, hepinizin çocukluk döneminde bir zaman elimizden düşürmediğimiz ve nerede olsa belki de her zaman oynayacağımız, içimizi kıpır kıpır eden oyuncaklar. Ama şöyle de bir durumları var, sanırsın tek görevleri üzerine bastığımızda canımızı acıtmaktan ibaret.

Legoların Oyun Haline Gelmesi

Traveller’s Tales’in 2005 yılında çok akıllıca bir hamlesiyle, büyüdükten sonra bıraktığımız Legolar, Lego Star Wars oyunuyla tekrardan hayatımıza girdi ve şu seneye kadar tamı tamına 16 oyunla devam etti, devam edecek gibi duruyor. Lego serisinin son oyunu, 150 adet Marvel karakteriyle oynayabildiğimiz Lego Marvel Super Hereos oyunu.

Lego Marvel Super Hereos Oyunu Nelerden Oluşuyor?

Yukarıdaki paragrafta belirttiğim şeye biraz şaşırabilirsiniz ama şaşırmayın. Tamamen gerçek. Tamı tamına 150 Marvel karakteriyle oyunda oynayabiliyorsunuz ve bu karakterler sadece görünüşleriyle oyunda bulunmuyorlar. Yetenek olarak da birbirlerinden oldukça farklı yapıda bulunuyor oyun karakterleri. Oyundaki karakterlerden biraz bahsedecek olursak, Iron Man, Gambit, Beta Ray Bill ve daha birçok Marvel tarafından hayat bulmuş karakteri oyunda bulabiliyorsunuz. Ama bu karakterlerden bazıları belli görevleri yaptıktan sonra oyuna indirebilir içerik olarak geliyor.

Oyun New York’ta geçiyor ve hikâye ilerledikçe şehrin tamamını gezme imkânı bulabiliyorsunuz. Ayrıca sadece New York şehri değil, gökyüzü de uçabilen karakterler sayesinde emrinize sunuluyor.

Lego Marvel Super Hereos Oyununun Hikâyesi

Yukarıdaki paragraflarda bahsettiğim gibi oyun New York şehrinde geçiyor ve oyunda görevler ile uğraşmayıp boş boşta gezebilirsiniz. Ancak oyunun senaryosuna kendinizi bırakmayı tavsiye ediyorum. Çünkü senaryosuyla birlikte bir Lego oyunundan beklenmeyecek derecede yüksek bir performans sergiliyor Super Hereos. Kötü karakter Dr.Doom’um ulaşabildiği bütün kötü karakterlere ulaşıp, şehrin dört bir yanına dağılan sörf tahtasının parçalarını toplamaya çalışıyor. Dr.Doom’a karşılık Nicky Fury’de iyilere ulaşmaya çalışıyor.

Lego Marvel Super Hereos Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyuna sahip olmanız gerekiyor. Ya oyun konsollarında ya da bilgisayarınıza kurup oynayabilirsiniz. Ayrıca ek olarak bir joystickle oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Etiketler: Lego Marvel Super Hereos oyna, ,

Benzer Haberler