Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

M.A.R.S. Online Hakkinda Her Sey

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei yani Epic Games firmasi tarafindan gelistirilen MMOTPS oyunudur.
1/11/2016 11:45:06 AM

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei yani Epic Games firması tarafından geliştirilen MMOTPS oyunudur. Güneydoğu Asya ve Çin’de farklı isimlerle farklı yayıncılar tarafından yayınlanan oyun, Türkiye’de Gametolia ile 2012 yılında yayınlandı. M.A.R.S. Online oyunu içinde bireysel ve takım savaşı olmak üzere savaşlar, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik oyun tiplerinin bulunmasının yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı takım oyunları da mevcut. Bu takım oyunları dayanıklılık ve hücum odaklı olarak oynanan aksiyon dolu oyun tiplerinin içerisinde. Benzeri oyunların sahip olmadığı birçok özelliğe sahiptir ve yayınlandığı bölgeler içerisinde oldukça sevilerek oynandığı gibi, ödüllere de layık görülmüştür.

M.A.R.S Online oyununun özellikleri

Yüksek ses kalitesi ve zengin görsel içeriğinin yanında oyunun fiziki yapısı yakın dövüş sistemleri ile zenginleştirilmiş. Oyundaki haritalar içinde yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu zenginleştiren diğer öğelerden. M.A.R.S. Online’ı benzeri oyunlardan ayıran pek çok özelliği mevcut. M.A.R.S. Online oyunu özellikleri içinde, görevlerin sonunda gelişmiş yetenekteki ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları ile savaşmak ve bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla silah kullanma hakkı verilmesi ise oyunun daha eğlenceli hale gelmesi de vardır. Revive Team Friend özelliği ile de benzeri oyunlardan ayrılan M.A.R.S. Online, oyunculara çatışma sırasında ölen takım arkadaşlarını canlandırma hakkı verir. Bu özellikle ilgili ilginç olansa, bu özelliğin kullanılmasının size ekstra puan sağlaması ve çatışmaların seyrini değiştirmesidir. Revive Team Friend özelliğine ek olarak Take Down özelliği ile çatışma alanında yerde bulunan cesetleri farklı amaçlarla kullanmaya olanak sağlanır. Bu iki özelliğin yani sıra Cover System ve Perfect Reload gibi özellikler de bulunmakta, oyun içinde mühimmat da modifiye edilebilmektedir.

 

Etiketler: M.A.R.S. Online oyna, M.A.R.S. Online indir,

Benzer Haberler