Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

MLB 15: THE SHOW

Bir Amerikan spor oyunu olarak oyun severlerin karsisina çikiyor. Beyzbolun temellerinin dostluk ve dayanisma olmasi bu oyunda da kendini göstermistir. Beyzbol severler bu oyunu heyecanla karsiladilar.
1/12/2016 9:31:00 PM

Bir Amerikan spor oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Beyzbolun temellerinin dostluk ve dayanışma olması bu oyunda da kendini göstermiştir. Beyzbol severler bu oyunu heyecanla karşıladılar. 90’larda spor oyunlarına EA Sports damga vuruyordu. Yeni spor oyunları genel olarak EA Sports sayesinde geliştirilmekteydi. Bu işte oldukça da başarılıydılar. Oyun severlerin başka bir seçeneği bulunmamaktaydı.

·         Görsellik Mi Oynanırlık mı?

Bu oyunun serisinin inceleme notlarına göz gezdirilirse ortalamanın 85 civarında olduğu görülür. Sony bu işin altından hakkıyla kalkmıştır. Görselliği ve işlevselliği açısından takdir uyandırmaktadır. Bir spor oyununda görselliğin çok önemli olmadığını düşünenler bulunsa da bu oyun görsellik açısından tatmin edicidir. Oynanışın kalitesi görselliğin kalitesinden geride kalmamalıdır ki bu oyun bize oynanırlığın da yüksek kalitede olduğunu göstermektedir.

·         Oyuncu Hareketliliği

Ayrı oyuncular diğerlerinden ufak da olsa farklılıklar içeriyor. Bu sayede oyun tekdüze ilerlemiyor ve oyuncular kendi ruhlarına sahip olabiliyorlar. Bu özellikler sayesinde gerçeklilik inandırıcı boyutlara ulaşıyor. Oyuncular da seyircilere yakın bir şekilde modellenmiş. Bu gerçekçilik özelliğine katkı sağlıyor.

·         MLB 15: THE SHOW nasıl oynanır

En sevdiğiniz takımın “Farm” isimli sistemdeki küçük ligin oyuncusu oluyorsunuz. Pozisyonunuzu seçiyorsunuz. Böylece de kariyerinize başlamaya hazır oluyorsunuz. Haftalar için değişik amaçlar bulunuyor. Eğer amaçları halledebilirseniz kariyerinizde yükselme mümkün oluyor. Gerçek maçların sonuçlarına, sakatlık haberlerine, transferlerle ilgili bilgilere ulaşmak da mümkün.

PlayStation 3 kullanmıyorsanız çok üzüleceksiniz. Çünkü bu sebepten oyunu oynayamayacaksınız ve çok şey kaçıracaksınız. Çünkü piyasada daha iyi beyzbol oyunu bulunmamakta. Major League Baseball The Show 2015 ile beyzbol oynamanın zevkini yaşayacaksınız. Ayrıca bu oyun satış listelerinde de en çok satan oyunlar arasında da yer almaktadır.

 

Etiketler: MLB 15 the show oyna, MLB 15 the show hile,

Benzer Haberler