Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

MStar Oyunu ile Ritmi Yakala

Türkiye’nin en iyi dans oyunu olan Mstar, Joygame tarafindan yayinlanan, cross platform tarzinda 3D online dans oyunudur.
1/14/2016 11:36:00 PM

Türkiye’nin en iyi dans oyunu olan Mstar,  Joygame  tarafından yayınlanan, cross platform tarzında 3D online dans oyunudur. Türkçe, İngilizce, Korece K-Pop şarkıların farklı koreografiler ile buluştuğu oyunun içinde eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız.


 

                                               MSTAR OYUNUNA NASIL OYNANIR?

 

        Hayallerinizi süsleyen, hareketlendiren 3D özelliğine sahip bu oyun nasıl oynanır?

        Öncelikle kayıt olmak gerekiyor. 13 yaş üstü herkes Mstar’a ücretsiz kayıt olabilir. En iyi web tabanına sahip bu oyunda kullanıcılara özel ara yüzü sayesinde, istediğiniz dans karakterini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz. Dünya modasına hitap eden birçok kıyafetlerden seçim yaparak, oyun içinde bulunan müzik eşliğinde çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. Dans dışında oyunda ev eşyaları, evcil hayvanlar, kendinize ait bahçeniz vardır. Kendinize ait dünyanızda istediğiniz şekilde yaşayabilirsiniz. Bahçenizde istediğiniz bitkileri yetiştirerek, bitkilerden hediyeler kazanabilirsiniz, 7 farklı kıyafetlerden istediğinizi seçip, oyun karakterinize giydirebilirsiniz. 10 farklı dans modu ile en iyi dansçı siz olabilirsiniz. Türkçe, İngilizce, Korece pop şarkıları ile ritmi hissederek, dans edeceksiniz.

        Mstar dans oyunu ile dansı parmaklarınızda hissedeceksiniz. Heyecanlı, çılgın, modern, farklı tarzların bir arada toplandığı, bu muhteşem dans oyunu sayesinde ritim ve dans dünyanız zenginleşecek, yeni koreografiler ile dans teknikleri keşfedeceksiniz.

                                            MSAR OYUNU NELER KAZANDIRIR?

 

       Türkiye’de İlk ve tek olan Mstar dans oyunu eğlence, sohbet, yeni arkadaşlıklar, müzik, dans, moda gibi birçok özellikleri de bir arada sunuyor. Mstar, 13 yaş üstü tüm kullanıcıların rahatlıkla üye olup, ücretsiz faydalanabileceği online oyundur. Yüksek görüntü kalitesine sahip, 3D özelliğindeki oyun ile hayallerinizi yaşayacaksınız. Yeni dost, arkadaş kazanıp, onlarla sohbet etme imkânına sahip olacaksınız. Dünya genelinde modadan haberdar olup, modayı takip etmiş olacaksınız, Mstar aynı zamanda moda oyunudur. Sizlere birçok sosyal zenginlik katan bu oyundan vazgeçemeyeceksiniz.

    

 

                        

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: mstar oyna, mstar indir,

Benzer Haberler