Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

NBA 2K15 Nasil Oynanir?

2K Sports tarafindan gelistirilen ve basketbol oyunlari piyasasinda, piyasanin tek hakimi olan bir oyun; NBA 2K15.
1/11/2016 8:53:00 PM

2K Sports tarafından geliştirilen ve basketbol oyunları piyasasında, piyasanın tek hakimi olan bir oyun; NBA 2K15. 2K, oyun sistemi olarak çok güzel bir sistem kurdu ve ufak tefek değişiklikler yaparak yeni oyunlarını piyasaya sürüyordu. Fakat 2015’te durum biraz değişti. NBA 2K14’e göre oldukça fazla yenilik 2K15’te bizlere sunuldu.

NBA 2K15 Yenilikler

-         Oyuna yeni girdiğimizde karşımıza çıkan karakter yaratma alanı. A’dan Z’ye bir oyuncunun bütün özelliklerini o alanda kişiselleştirebiliyorsunuz.

-         Oyunla ilgili çok fazla değişiklikler yapılmış bu sene. Oyunun oynanışıyla ilgili mekanikler ve animasyonlar bizi oyun açılır açılmaz sanki hemen bir maça başlamış havasına sokuyor.

-         Önceki NBA 2K serilerine göre biraz daha zorlaştırılan oyunda, oyun mekaniklerinde yapılan bir değişiklik çok ön plana çıkıyor. Oyuncu şut atarken atış gücünü gösteren, yönettiğimiz oyuncunun altında detaylı bir bulunuyor.

-         NBA 2K15 basketbol oyunundaki en büyük özellik ise 3 tane Türk basketbol takımımızın oyunda olması. Fenerbahçe Ülker, Anadolu Efes, Galatasaray Liv Hospital

2K15 Sistem Özellikleri

-         İşletim sistemi olarak Windows 7 ve üstü 64 bit sistemler

-         İşlemci olarak İntel Core 2 Duo veya daha iyi bir işlemci

-         Ram bellek olarak, 2 GB

-         Ekran kartı olarak, Nvidia GeForce 8600

-         Bilgisayarda 50 GB boş alan

-         DirectX sürümü ise 11

NBA 2K15 Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için öncelikle oyunu almanız gerekiyor. Oyunu aldığınızı varsayarak, oyunu bilgisayara kurmanız gerekiyor. Daha sonra gerekli işlemleri yapıp kurulumu bitirdiniz mi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. NBA 2K15 basketbol oyununu joystick ile oynama imkânınız varsa eğer, o zaman oyunun tadına daha da çok varacaksınızdır emin olun.

Herkese iyi oyunlar.

 

Etiketler: NBA 2K15 indir, NBA 2K15 hile,

Benzer Haberler