Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

NOWATTACK

Nowattack Türkiye'de oldukça popüler oynanan bir oyun. Bunun en önemli nedeni ise oyunun Türk yapimcilar tarafindan yapilmasi.
1/15/2016 5:52:56 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Nowattack Türkiye'de oldukça popüler oynanan bir oyun. Bunun en önemli nedeni ise oyunun Türk yapımcılar tarafından yapılması. Oyun WarZ oyununun gelişmiş biçimi diyebiliriz, bu nedenle haritalar WarZ oyunuyla benzerlikler taşıyor.

Oyunu grafikleri, oynanışı, oyun içi özellikleri, harita tasarımları ve oyun modları açısından farklı kılan özellikler var. Bu özelliklerden birkaç başlık altında bahsetmek gerekirse;

·         Nowattack oyunu WarZ ile aynı grafik motorunu kullanıyor. Bu da oyunun kolayca oynanabilmesi için takipçilerine oldukça uygun bir ortam sağlıyor.

·         Nowattack oyununun oynanış açısından değerlendirdiğimizde oyunun birinci ve üçüncü görüş açısı olmak üzere birbirinden farklı iki görüş açısı var. Oyunu oynarken alışkın olduğunuz açıyı seçerek bu durumun sizin için avantaj yaratmasını da sağlayabilirsiniz.

·         Nowattack oyun içi özellikleri açısından oldukça gelişmiş bir oyun diyebiliriz. Oyunda gelişme puanları kazanabilir, silahlarınızı modifiye edebilir, karakterinize yeni kostümler satın alabilirsiniz.

·         Oyun içerisinde satın aldığınız kostüm ve ekipmanlar karakterinizin bazı özelliklerini güçlendiriyor.

·         10'dan fazla haritanın olduğu oyunda haritalar oldukça dikkatlice dizayn edilmiş. Özellikle bazı haritalar farklı modlarda kullanıcılarına çok iyi bir oyun keyfi sağlıyor.

·         Oyunda "bug" diye tabir edilen yazılım hatası neredeyse hiç yok diyebiliriz. Oyun oynarken hiçbir sorunla karşılaşmamanız sizin NowAttack oyunundan alabileceğiniz maksimum keyfi almanızı sağlıyor.

·         Oyun modları ise sıradan olmasına rağmen oldukça eğlenceli olabiliyor. Nowattack oyununun oyun modları ise herkesin tek olarak mücadele ettiği oyunlar, takım halinde mücadele edinilen oyunlar ve belirli bir bölgeyi ele geçirme oyunları diyebiliriz.

·         Oyunun seslendirme ve talimatlarının Türkçe olmasına rağmen oyunu Avrupa ve Brezilya'dan da oynayan kullanıcıların sayısı hiç de az değil.

·         Nowattack oyununu bilgisayarınızda oynamak için oldukça iyi donanımlara sahip bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Oyun oldukça zengin bir içeriğe ve kaliteli grafiklere sahip olmasına rağmen sıradan bir bilgisayarda da kolayca oynanabiliyor.

Etiketler: NowAttack oyna, NowAttack indir ,

Benzer Haberler