Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Online Oyuna Gelin

Online oyun dünyasindaki her yenilik oyun severler tarafindan ilgiyle takip ediliyor. Özellikle de hiç tanimadiginiz insanlarla oyun oynayarak bos vakitlerinizi geçirmek ilginizi çekiyorsa bu yaziyi okumaniz gerekiyor.
1/10/2016 9:45:00 AM

Online oyun dünyasındaki her yenilik oyun severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Özellikle de hiç tanımadığınız insanlarla oyun oynayarak boş vakitlerinizi geçirmek ilginizi çekiyorsa bu yazıyı okumanız gerekiyor. Bu yazı sayesinde, artık eskiyen oyunlardan çok daha farklı oyunlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

 

2013 Yılındaki Devrim

İlk oyunu 2013 yılında piyasaya çıkmış olan maplestory online oyunu devamında siz oyun severlerin eski ilgisini kazanabilmek için çeşitli yenilikler yapmış durumda. İlk oyunda iki boyutlu olan grafikler, rekabet etme isteği içindeki şirkete oyunu üç boyuta taşıma mecburiyeti getirdi gibi görünüyor. Ancak, oyun sevdalılarının bundan herhangi bir rahatsızlık duymadığı kesin.

 

Güncellemelerle Yeni Kalmak

Maplestory oyununu diğer oyunlardan ayıran belki de en belirgin olan özellik yapılan güncellemelerin sayısı. Oyunun hem teknolojiye hem de diğer oyunların özelliklerine yaklaşabilmesi ve ilgiyi hep üzerinde tutabilmesi için, güncellemeleri sürekli olarak yapılmıştı. Böylece oyun, rakiplerinin gerisinden takip etmemişti. Oldukça büyük başarı yakalayan bu online oyun sayesinde, pek çok oyun sever de vaktini daha kötü oyunlarda oyalanarak geçirmemeye başlamıştı.

 

Stratejinizi Belirleyin

Neredeyse tüm online oyunların ortak özelliklerinden olan oyunun amacı ve oyundaki karakterler oldukça ilgi çekici. Bu oyun bakımından dikkat çeken özelliklerden biri stratejik bir oyun olması. Öncelikle stratejinizi doğru şekilde belirlemeniz gerekiyor. Bu adımda hata yapmanız halinde oyunu kaybetme riskiniz yüksek olacaktır.

 

Diğerlerinden Farklı

Online ortamda pek çok farklı çeşitte oyunla karşılaşabilirsiniz. Bunların içinde hangisinin iyi olduğunu anlayabilmek için deneme yapmanız gerekebilir. Böylece birkaç farklı oyunun özelliklerini karşılaştırabilecek bir duruma gelirsiniz. Maplestory ve diğer oyunlar arasındaki en önemli farklılık, oyunda yönlendirdiğiniz karakterin seçebileceği mesleklerin çok fazla sayıda olmayışı. Bu sayede oyun biraz daha basit ve anlaşılır şekilde ilerlemeye başlıyor.  

Etiketler: online oyun oyna, online oyun ücretsiz indir,

Benzer Haberler