Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Oyun Inceleme : SMITE

Smite, Hi-Rez Studio tarafindan gelistirilen, üçüncü gözden oynanan mitolojik karakterlerin kahraman olarak seçilebildigi, çevrimiçi oynanabilen bir online oyundur.
1/18/2016 6:03:00 PM

Smite, Hi-Rez Studio tarafından geliştirilen, üçüncü gözden oynanan mitolojik karakterlerin kahraman olarak seçilebildiği, çevrimiçi oynanabilen bir online oyundur.  Ayrıca Smite, 3 boyutlu HD görüntü kalitesine sahip olması sayesinde benzer oyunlardan kendini ayırıp bir adım öne çıkarıyor.

Tanrılarla Savaşın, Mitolojiyi Öğrenin

Smite’ın en ilgi çekici özelliklerinden bir tanesi, kitaplardan, filmlerden ve günlük hayatımızdan bildiğimiz mitolojik tanrı ve tanrıçaların oyundaki temel karakterler olmasıdır.  Hades, Zeus, Ymir, Herkül gibi birçok farklı mitolojiye ait tanrılarla savaşmak oyunun heyecanını ikiye katlıyor. Ayrıca tanrı olan karakterlerinizi seçmeden önce onların hakkındaki detaylı bilgileri İngilizce olarak öğrenebiliyorsunuz ve bu şekilde mitoloji hakkında genel bilgilere sahip oluyorsunuz. Bunun dışında, her tanrının kendine has atak ve savunma özelliklerinin mitolojileri ile paralel olması oyunun ayakları yere basan, gerçekçi bir çevrimiçi oyun olduğunu kanıtlıyor.

Para Vermeden Karakter Kazanın

Smite, çevrimiçi oyunların para ile karakter satın alıp oyun kazanma mantığını yıkmayı başarmış. Smite’ta kazandığınız maçlar ve oyunlardan kazandığınız favorları biriktirerek yeni ve güçlü tanrılar satın alabilirsiniz. Ayrıca 2 haftada bir gelen güncellemeler ile ücretsiz karakter satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Para ile karakter satın alma opsiyonu Smite’ da sadece alternatif olarak konulmuş bir opsiyon diyebiliriz. Çünkü oyunlardan kazandığınız favorlar ile karakter almak, daha heyecanlı ve cazip bir seçenek olarak sizlere sunuluyor.

Zengin Modlar

Smite’ın modlarına bakacak olursak

·         Arena Mod ;arenada geçen heyecan dolu modduri

·         Conquest Mod ; 3 farklı yol üzerinden ana binaların yıkılması amaçlı olarak kurulan bir moddur.

·         Domination Mod ; Ortada 3 kule vardır ve bu kaleyi kazanan savunma yapmaktadır

·         1′e 1 Mod ; iki oyuncunun karşılıklı savaştığı moddur.

·         Ayrıca son olarak belirli aralıklarda değişen ek bir mod mevcuttur.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE AR-SAEtiketler: Smite oyna, Smite hile, Smite üyelik,

Benzer Haberler