Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Sevimli Hayvanlari Kurtarin: Pet Rescue SAGA

Sevimli hayvanlari kötü karakterlerin elinden kurtarmayi amaçlayan ve milyonlarca oyuncusu olan çevrimiçi oyun Pet Rescue SAGA, ayni renkteki iki veya daha fazla blogun eslestirilip ekrandan silinmesi ile oynaniyor.
1/15/2016 10:56:00 PM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Sevimli hayvanları kötü karakterlerin elinden kurtarmayı amaçlayan ve milyonlarca oyuncusu olan çevrimiçi oyun Pet Rescue SAGA, aynı renkteki iki veya daha fazla bloğun eşleştirilip ekrandan silinmesi ile oynanıyor. Sınırlı hamle ile en yüksek puanı almayı hedefleten Pet Rescue SAGA, kişilerin tek başına ya da arkadaşlarıyla oynayabileceği oynaması eğlencesi ve kolay ancak uzmanlaşması zor bir oyun. Popülerliği git gide artan bu bulmacaya benzeyen oyunun ücretsiz olması da popülerliğinin neden arttığı hakkında fikir veriyor. Kendisi ücretsiz ancak oyun içinde ek özellikler talep etmeniz durumunda sizden bir miktar ücret istenebilir.

Sevimli hayvanlar ve renkli grafikler

Göz alıcı grafikleri, sevimli hayvan figürleriyle tamamlanan oyunda köpek, kedi, domuz, tavşan, ördek gibi farklı hayvanları kurtarmak amaçlanmış. Aynı renkli blokların silinmesiyle yavaş yavaş aşağıya inen hayvanlar en aşağıya geldiklerinde kurtulmuş oluyor. Sınırlı hamle sayısı ile heyecanı daha da katlanıyor. Pet Rescue SAGA bölümleri başarıyla bitirince pek çok ödül kazanılabiliyor. Bölümler başarıyla tamamlanınca; elmas, patlayıcı bomba, boya kutusu, muhteşem güçlendirici, bonus ödüller gibi kazançlar elde ediliyor.

Bu oyuna bağımlı olmak kaçınılmaz

Birlikte oyun oynadığınız arkadaşlarınızın skorlarını takip edebileceğiniz lider tahtası ve çevrimiçi olduğunuz takdirde arkadaşlarınız ile senkronize oyun oynayabilmeniz, Pet Rescue SAGA’ya olan bağlılığı arttırıyor. Başarıyla tamamlanan her bölüm sonunda kazandıklarınız ise kesinlikle oyun isteğinizi kaybetmenize engel oluyor. İnternete bağlanarak oyunun tüm özelliklerini kullanabildiğiniz için, daha etkili ve heyecanlı bir şekilde Pet Rescue SAGA oynamak için her şey hazır hale geliyor. Asla sonu gelmeyen bu maceranın, iki haftada bir yayınlanan devam bölümleri oldukça eğlenceniz hiçbir zaman bitmeyecek. Oyunu oynaması eğlenceli, ustalaşması zor ve kazanılan ödüller tatmin edici olduğu için oyuna bağımlı olmanız neredeyse kaçınılmaz.

 

Etiketler: Pet Rescue SAGA oyna, Pet Rescue SAGA indir,

Benzer Haberler