Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Sevimli Oyun BomBom

Oyunlar içinde en sevimli oyun türü bombomu mutlaka tecrübe ederek oynamanızı tavsiye ederiz. Hareketli ve ilginç grafikleriyle oyuncuyu kendine bağlayan bu muhteşem oyun tamamen bireysel olup web tarayıcılıdır.
25.12.2015 17:51:00

SEVİMLİ OYUN BOMBOM

Oyunlar içinde en sevimli oyun türü bombomu mutlaka tecrübe ederek oynamanızı tavsiye ederiz.  Hareketli ve ilginç grafikleriyle oyuncuyu kendine bağlayan bu muhteşem oyun tamamen bireysel olup web tarayıcılıdır. Satın almak zorunda kalmadan oynayacağınız sevimli bombom tam 337 firma yapımcılığını üstlenmiş güvenilir ve sürükleyici bir oyundur.

Oyunun Hikâyesi

Küçük web tabanlı sevimli bombon kendi hikâyesiyle bire bir aynıdır. Avatarınız çizgi filim karakterleri gibi yapılarak özenle seçilmiştir. Bombom da kullanılmış eşyalar, silah ve aletler avatarınıza hem yakışan hem şirin hem de incelenerek kodlanmıştır. Karakterler genelde küçücük burunlu kocaman gözlü ama bir o kadarda şirin olarak tasarlanmıştır. Bize ayrıntılı ve hemen hemen tüm seçenekleri sunan tasarımda kendinize ait karakterinize beğendiğiniz bir kostümü seçebilirsiniz.

Oyun Nasıl Oynanır

Bu fantastik masalsı oyuna küçük bir avatar oluşturularak başlanır. Oyun esnasında yapılan her şey karakterinizle eşleşecek hediyeler elde ediyorsunuz. Size ait olan eğlenceli karakterinizle görevinizi tamamlamak için diğer oyuncularla kıyasıya bir mücadele içine giriyorsunuz. Bu sevimli bombom avatarınızla diğer oyuncuların karakterlerini bombalayarak atış mesafenizi ayarlamaya özen gösterin.

Oyundaki Sesler

Oyunu oynarken çalan müziğe de tasarımcılar büyük özen göstermiştir. Oyuna uygun müzik ve efektler seçtiğimiz karaktere uyumlu, eğlenceli ve neşelidir. Oynarken size sevimliliğini belli edecek olan müzik aynı zamanda motivede etmektedir.

Oyundaki Bazı Özellikler

Oynama şekli oldukça kolay, anlaşılır ve pratiktir. Bu sevimli bombom oyunu oynayan kullanıcıya gerektiği anda nerede ne yapılması konularında yol göstermektedir. Verdiği bilgilerle vuruşları daha hızlı yapmanıza, uzağa ve yakına olan atışlarınızda ve diğer oyuncuları tutturamadığınız yerlerde size yön verir.

Oyunda size özel alanlar oluşturulmuş olup teknik ve görevlerinizi bu yerde hayata geçirebilirsiniz. Bu sevimli bombomu hemen oynayarak tecrübe edebilirsiniz.

Etiketler: bombom oyna, sevimli bombom, oyun indir,

Benzer Haberler