Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Smeet Oyun Inceleme

Smeet oyunu, indir ve kurma gereksinimi olmayan modern dünyanin modern oyunlarindan biridir. Oyun, son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmis ve birçok kisi tarafindan ilgiyle oynanmaktadir.
1/16/2016 11:17:36 AM
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Smeet oyunu, indir ve kurma gereksinimi olmayan modern dünyanın modern oyunlarından biridir. Oyun, son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş ve birçok kişi tarafından ilgiyle oynanmaktadır. Oyunu oynamak için herhangi bir internet tarayıcısın yeterli olmaktadır. Bu oyun tam olarak sosyal bir oyun olmaktadır. Birçok öğenin serbest olduğu bu oyun, eğlenceli bir macera serüvenidir. VİP üyeliği olanlar, kendi profillerini gizlice gezenleri görür.

Oyunun dili

Oyun Türkçe bir şekilde kullanıcılara sunulur. Bu sayede daha fazla birey oyunu oynama şansı yakalar.

Oyunun ücreti

Oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanır. Oyunu oynamak için facebook hesabı kullanılabilir.

Nasıl bir oyundur?

Smeet oyun, sanal yaşam oyunu olarak nitelendirilir. Oyunun zaman kavramı farklıdır, sadece dakika kavramı bulunur ve her oyundaki her dakika kendi içinde önem taşır. Oyunun temeli sohbet içeriklidir fakat oyun sohbetin yanı sıra keyif veren başka öğeler de içerir.

Yeni arkadaşlar

Oyun, yeni arkadaşlık arayan bireyler için birebir niteliktedir. İster kendi arkadaşlarınız ile birlikte bu oyunu oynayabilir isterseniz de bu oyunla birlikte yeni arkadaşlıklara imza atabilirsiniz. Böylece sosyal yönünüzü de zenginleştirmiş olursunuz.

Oyun arkadaşları

Oyun içinde tanışmış olduğunuz arkadaşları webcam ile yakından tanıma hakkına sahipsiniz. Böylelikle aranızdaki bağı var olandan daha kuvvetli bir hale getirmeniz mümkündür.

Parti

Oyunda eğlence dolu partiler yer alır ve siz bu partilere katılarak eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bu partiler sayesinde daha eğlenceli vakit geçirme şansına sahip olursunuz. Oyunda farklı özel davetler bulunur. Bu davetlere istediğiniz her an katılma ve bu şekilde yeni arkadaşlıklar edinme şansı yakalarsınız. Partilerde müzik çeşitliliği oldukça fazladır. Böylelikle siz de eğlencenin dadını Smeet oyna ile çıkarabilirsiniz.

 

Etiketler: Smeet Oyna, Smeet indir, Smeet hile,

Benzer Haberler