Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

StarCraft Oyun Inceleme

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklasmaniza en büyük yardimci kimi zaman büyük eglence kaynagi kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir is olabiliyor.
1/16/2016 9:26:00 PM

Oyunlar, kimi zaman stresten uzaklaşmanıza en büyük yardımcı kimi zaman büyük eğlence kaynağı kimi zamanda siz oyun severler için çok ciddi bir iş olabiliyor. Oyunlarda, bazen kazanacağımız bir can, toplayacağımız bir kaç puan bizi mutlu ederken bu işin yalnızca oyun olduğunu unutup fazlaca hırslanabiliyoruz. Hizmetleri oyun sürmek olan firmalar, bu konudan oldukça istifade ediyorlar ve oyunları aşamalandırarak her aşamada biraz daha genişleterek aynı oyunu farklı senaryolarla sizlere hoş vakit geçirtebilmek adına hizmetinize sunuyorlar. Bazen online bazen masaüstü uygulaması şeklinde. İşte bunlardan biri de StarCraft oyunu.

StarCraft Oyununun Senaryosu veya Konusu Hakkında

Öncelikle StarCraft efsanevi bir strateji oyunudur. Genişletecek olursak, Blizzard Entertainment tarafından piyasa sürülmüş iyi bir senaryoya sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunu türüdürde diyebiliriz. Uzaydaki ırkların savaşı konu alınmaktadır. Senaryoda 3 ırka yer verilmiştir. Bunlar: Terran, Protoss ve Zerg. Irklar arasında bir denge kurulmuş ve kullanıcıya strateji esnekliği sağlanmıştır. Genelde oyun firmaları bu tür esneklikleri kullanıcıların oyunda kalma sürelerini uzatmak adına yaparlar. StarCraft bir seridir. Her versiyonunda farklı geliştirmeler sağlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Oynanabilirliği ve kalitesi açısından değerlendirilirse kullanıcı dostu ve iyi vakit geçirten ögelere sahip uzun oynanabilirliğiyle endüstri standardı olarak kabul edilebilecek bir düzeydedir.

Oyun Fiması Blizzard Hakkında

Blizzard 1991’den beri oyunlar üzerine çalışan bir firmadır. Bu firmayı diğer firmalardan ayıran en önemli etken yüzlerce zayıf iş çıkarmak yerine ellerindeki işleri iyileştirme yönünde ilerliyor olmaları. Firma 19912den bu yana piyasa yalnızca üç tane oyun sürmüştür ve StarCraft bunlardan birisidir. Üç oyunda oldukça meşhur ve oynabilirliği yüksek düzeyde olan senaryolara sahiptir. Kısacası, her oyun için zamanı yaya yaya ayırıp iyi işler çıkarmak adına güçlü düşüncelerle konularını süsleyen ve bunu uygulayan dünyaca ünlü firmanın başarısı kesinlikle tesadüf değildir.

 

 

Normal 0 21 false false false EN-US X-NONE X-NONEEtiketler: StarCraft oyna, StarCraft hile,

Benzer Haberler