Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

STEEL LEGIONS

Hepimizin hayatinda planlama oldukça önemlidir. Planlarinizi ne denli incelikli yaptiginiz ise ayrica önem tasir. Steel Legions bu yönünüzün ne kadar gelismis oldugunu size gösterir. Ayrica bu oyun taktiksel zekânizin gelismesine de yardimci olur.
1/18/2016 9:05:00 PM

Hepimizin hayatında planlama oldukça önemlidir. Planlarınızı ne denli incelikli yaptığınız ise ayrıca önem taşır. Steel Legions bu yönünüzün ne kadar gelişmiş olduğunu size gösterir. Ayrıca bu oyun taktiksel zekânızın gelişmesine de yardımcı olur.

·         Steel Legions’un Girişi

Oyuna girişe değinmeden önce bağımsız şirketlerin rekabetinden bahsedebiliriz. Bu rekabet oldukça çekişmelidir. Studio Nyx artık taktiksel zekânın öncelikli olduğu oyunlar yapmaya karar verdiklerini açıkladılar. Başlangıçta bu açıklama çok dikkat çekmedi çünkü bu girişimlerin başarısız olabileceğine inanıldı fakat oyunumuz bu inanışın yersiz olduğunu gösterdi. Steel Legions oyunu Launcher’ın tıklanması ile başlar. Bu ayrıntı önemlidir. Yoksa görüntü kalitesi düşük olur. Kendinizi bu tık sayesinde direkt oyunun içine girmiş buluyorsunuz. Oyunun içinde ikonlar göreceksiniz, bu ikonlar sizi Twitter, Facebook ve Google +’ya götürecek ve oyunla ilgili sayfalara ulaşabileceksiniz.

·         Oyun Vakti

Gerekli işlemleri yaptığınızda oyunuza başlayabilirsiniz. Bu oyun uzaylılar ile gezegenler içerir. Önce etrafınızı tanıyın. Ve farklı tecrübelere karşı hazırlıklı olun. Oyun ipuçları sayesinde zaten size yol gösterecek.

·         Tutorial Modu

Bu mod geçildiğinde senaryoların moduna sıra gelecek ve bu sayede oyunda istediğinizce hareket edeceksiniz. Komandolar ile makinelerden oluşan çeşitli birliklerden, komandolar ve makineleri durdurmak için planlar yapabilirsiniz. Bir başka mod ise çoklu oyuncu modudur. Bu mod size oyun esnasında satranç oynuyormuş hissi yaratır. Bu mod hamlelerden oluşur. Bu kısma menü aracılığı ile girebilirsiniz. Kullanıcı adı ile şifre üzerinde kuruludur. Eğer üyeliğiniz yoksa register bölümünü kullanabilirsiniz.

Steel Legions taktik ile strateji oyunu olması sebebiyle oyun severleri kendine çekmektedir. Bu oyunun ücretsiz oynanması ise avantajlarından sadece biridir. Grafikleri bir browser oyunu için oldukça kalitelidir. Grafikler oldukça gerçekçidir. Ormandan uzak durmaya çalışmak oyunu kolaylaştıracak ipuçlarındandır.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONEEtiketler: Steel Legions oyna, Steel Legions hile,

Benzer Haberler