Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Tam Gaz Macera: MINECRAFT

Meraklisina harika insalar olusturan belirli seviyeleri mevcut tamamen kisilerin hayal gücünü konusturacagi en güzeli de 2 ve 3 boyuta sahip bir tasarim oyunudur Minecraft.
1/12/2016 7:13:00 PM

 Meraklısına harika inşalar oluşturan belirli seviyeleri mevcut tamamen kişilerin hayal gücünü konuşturacağı en güzeli de 2 ve 3 boyuta sahip bir tasarım oyunudur Minecraft. Mantığınızı ve hayal gücünüzü birleştirdiğinizde çok farklı ve geniş inşalar tasarlayabilir kendinize özgün yapılar oluşturabilirsiniz. 

 Geniş oyuncu kitlesi

 Küçükten büyüğe her kitleden yoğun talep gören Minecraft popüler bir oyun haline dönüştü. Sadece yer inşası blokları kırarak yerleştirme gibi görevler değil aynı zamanda hayatta kalmak için çeşitli yaratıklarla da kıyasıya mücadele içerisinde oynanan bu oyun zevkli olduğu kadar heyecanlı bir hal alıyor.  

Yaratıcı ruhu

 Oyunun albenisi şüphesiz belirli bir metotta oynamadan dilediğin özelliklere sahip bir alan inşa etmek oluşu. Bu da sistemli bir şekilde oyuna bağlı kalmanızı ve bu şekilde son derece görkemli ve sınırsız yapılar oluşturmanızı sağlıyor.

 tercih edilme sebebi

 Saatlerce hiç sıkılmadan keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayan bu oyun birçok moda sahip. Oyunun bir diğer artı yanı ise mobil platformlu olup her an ulaşılır olması. Macera severlerin birçok alternatif üreterek hayatta kalmak için savaşması, hava kararmadan birçok işi tamamlamaya çalışması ve hava karadıktan sonra aniden ortaya çıkan yaratıklarla kıyasıya mücadelesi diğer oyunlara nazaran sanal bir survivor havasına dönüşüyor. Birçok oyun gibi minecraft’ta da yükseliş seviyeleri mevcut. oyun klasik ve tam sürüm olarak oynanabilme seçeneklerine sahiptir. Klasik olanı internetten oynananı tam sürüm olanı da beş farklı modda gerçekleştirilenidir. İnternet üzerinden oynanan oyunun güncellemesi artık yapılmadığı için tutkunları tam sürümünü tercih ediyor. Bu sürümün içinde surival yani hayatta kalma, hardcore zorlayıcı, creative yaratıcı, adventure macera ve spectator yani izleyici adı altında oyun tipleri mevcut. birçok işletim sisteminde oynatıldığı gibi 73 ülkede çok geniş bir dil desteğine sahiptir.

Etiketler: Minecraft hile, Minecraft oyna, Minecraft indir,

Benzer Haberler