Sepetim
Boş
Menu
ÇEKİLİŞ

Haberler

Tanriçanin Kilici Bayram Etkinligi!

için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami’ etkinligi çoktan baslamistir. Bu sefer sizlere özel tarafimizca Kazançli Altin etkinligi ve Çocuk Bayrami-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin aliminiz için beklemekte!!
4/23/2015 6:32:12 PM
《Tanrıçanın Kılıcı》Kuzey Avrupa mitilojisini yansıtan bir macera oyunudur. Oyun kendisinde hem savaşı hem aşkı barındırıp, Tanrıçaların uyandırılması gibi karakteristik oyun oynama metodu her zaman oyuncularımızın büyük beğenisini toplamıştır. Yapılan etkinlik bildirimleri ile Ayın 23-26 arası sizler için 4 günlük ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinliği çoktan başlamıştır. Bu sefer sizlere özel tarafımızca Kazançlı Altın etkinliği ve Çocuk Bayramı-Milyoneri ve özel özelliklere sahip kanatlar sizin alımınız için beklemekte!! Hadi Ne duruyosun bize katılsana!!!
 

Oyun Linki: https://goo.gl/bQtTXP
Resmi Websitesi: https://soa.trwebgame.com

1.Etkinlik:Özel Özelliklere Sahip Kanat ve Kostümler/Arenada Kasıp Kavuracaksın!

Ülkene ve milletine özel kanat ve kostümlerimi getirmek istiyosun? O zaman çabuk gelde Tanrıçanın Kılıcına Katıl! Bu sefer iki bayramı bir arada kutlama şerefine tarafımızca sizlere özel Türkiyeyi anımsatan özel özelliklere sahip kanatlar ve kostümler yükleme sonrası sizi beklemde!

Ay Yıldız Kanat
 
 [Lüx] Ay Yıldız Kanat
 
Ay Yıldız Kostümü
 

2.Etkinlik:Kazançlı Altın / Yüklediğinin 10 Katını Kazanma Fırsatı!

Etkinlik süresince,oyuncularımızın sadece etkinliğe katılımı ve altın harcaması sonucu yapılan çekiliş ile 10 katı fazla ödül kazanabilme fırsatını elde edebilirler. Katıl ve Ödülü Kap! Bunlara nispeten seni sana özel bir Ünvan beklmede! Daha ne bekliyosun hadi katılsana!
 
 

3.Etkinlik: Çocuk Bayramı – Milyoner / Özel Özelliklere Sahip Kanet ve Ünvan Seni Beklemekte!

Çocuklar bayramına özel olan etkinliğimizde sadece yükleme yapılımı ile katılabilecek etkinlikte, birbirinde farklı büyük yükleme ödülleri kazanılabilir. Özel Etkinlik olarak sizin çocukluğunuzu anımsatıcak, özel ünvan verecek ve özel özelliklere sahip kanatlara sahip olabilme şansı! Hadi gel, daha ne duruyosun!
 
 

Tanrıçanın Kılıcı Oyun Tanıtımı:

Tanrıçanın kılıcı seçkin savaş arena arka planına sahip olan bir oyun olduğu gibi her bir karakter kendisine has özellikler ve yetilere sahipttir. Oyun bunun haricinde Elite Sınıfı barındıran görevler bulunmakta olup yüzlerce farklı elit yaratıklar sizinle savaşma hazır bulunmatadır. Bu savaşlar ile birbirinden seçkin oyun içi ürünler düşürebilirsiniz.
 
Birbirinden farklı oyun oynama methodları ile oyunda sizler için savaş esnasında yansıtılan skillerin sunumu gösterilmiş olup karakterinizin savaş gücünün arttırma sistemi ve Zodyak, Malikane ve Kanat  ve Tanrıça Yükseltme gibi birbirinden farklı ve eğlenceli fonksiyonlar oyun içinde sizi beklemektedir.
 

Etiketler: Tanriçanin kilici, tanriça, trwebgame, tanriça altin,

Benzer Haberler